Stalo sa / za 24 hodínKaždý deň sa niečo udeje, každý deň sa niečo zapíše do histórie - a my vám to chceme sprostredkovať.
Stalo sa je čítaný súhrn udalostí dnešného dňa.

Zistite v krákom čase, čím žije Bratislava. Venujeme sa aj detailom z mestských častí.Image in photogallery
Stalo sa 2.7. (49)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Karloveská lodenica pozýva verejnosť na deň otvorených dverí a otvorenie sezóny po obmedzeniach spôsobených koronakrízou. Na jeseň by sa mala špičková nemocnica pre deti s chorými srdciami stať skutočnosťou. V sobotu 4. júla otvorí Kultúrne leto v Dúbravke akcia s názvom Šprintuj TY a PES. Podujatie sa koná na lúke pri Dome kultúry v Dúbravke.


Image in photogallery
Stalo sa 1.7.2020 (67)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Letná čitáreň UČerveného raka opäť otvára svoje brány. Hviezdoslavovo námestie je od utorka miestom putovnej exteriérovej Medzinárodnej výstavy politických karikatúr. Dopravný podnik zavádza celodenné spojenie Drotárskej cesty s Hlavnou stanicou.


Image in photogallery
Stalo sa 30.6.2020 (65)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto infomácie: Cestujúci v MHD musia od zajtra počítať s tým, že dvere sa už nebudú otvárať automaticky. Vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu rektor UK rozhodol o úplnom zrušení promócií. Dopravný podnik mení od 1. júla názvy niektorých zastávok mestskej hromadnej dopravy.


Image in photogallery
Stalo sa26.06.2020 (233)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Novú autobusovú stanicu na Mlynských nivách otvoria až na konci leta 2021. Mesto znižuje výdavky o ďalších 14 miliónov eur. Mesto poskytne dotácie na podporu investícií do športovej infraštruktúry vo výške 850 000 eur.


Image in photogallery
Stalo sa 25.06.2020 (191)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Už túto sobotu budú môcť Bratislavčania medzi vybranými železničnými stanicami cestovať unikátnym parným vlakom. Počas júna odovzdá Bratislava prvých 6 mestských nájomných bytov nájomcom z reštituovaných bytov. Dvaja zamestnanci magistrátu prišli do kontaktu s osobou, u ktorej sa potvrdilo ochorenie COVID-19. Nakazenie sa však zatiaľ nepotvrdilo.


Image in photogallery
Stalo sa 24.06.2020 (198)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto infomácie: Neznámi vandali posprejovali pamätník s bustou Andreja Hlinku v Ružinove. Pred niekoľkými dňami sa uskutočnilo veľké čistenie priestorov pod terasou Pentagonu vo Vrakuni zapratané predmetmi, ktoré sem navláčili ľudia bez domova. Obyvatelia Dúbravky sa dočkali vynoveného parku pod kostolom sv. Kozmu a Damiána.


Image in photogallery
Stalo sa 23.06.2020 (315)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Koronakríza ovplyvnila plány hlavného mesta s riešením zadlženosti mestskej časti Devín, ktorá bola na jeseň 2019 na úrovni 11,5 milióna eur. Na dostihovej dráhe vás už od 4. júla čakajú obnovené burzy. Denný stacionár pre seniorov vo Vrakuni končí.123...15 >>

Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam