Stalo sa / za 24 hodínKaždý deň sa niečo udeje, každý deň sa niečo zapíše do histórie - a my vám to chceme sprostredkovať.
Stalo sa je čítaný súhrn udalostí dnešného dňa.

Zistite v krákom čase, čím žije Bratislava. Venujeme sa aj detailom z mestských častí.Image in photogallery
Stalo sa 05.06.2020 (44)
V dnešnej pravidelnej relácii Metro Dnes sme informovali aj o rekonštrukcii teplárne na Jurkovičovej, priestupkoch MSP vybavených napomenutím, či oprave porušenej dažďovej kanalizácie. Dozviete sa aj pripravovanom infocentre na Kamzíku... Viac vám povie náš moderátor Michal Domonkos.


Image in photogallery
Stalo sa 04.06.2020 (48)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto aktuality: Slovenská turfová komunita upozorňuje, že tohtoročná dostihová sezóna je vážne ohrozená, čo by mohlo mať fatálne následky aj pre budúcnosť. Vajnory by mohli byť ďalšou mestskou časťou, ktorá sa zapojí do nového projektu zdieľania bicyklov – Verejný bicykel. V Petržalke budú v najbližších dňoch pristavené veľkokapacitné kontajnery určené na zber objemného odpadu z domácností.


Image in photogallery
Stalo sa 03.06.2020 (90)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Bratislava má opäť svoju dáždnikovú ulicu. Na Nedbalovej ulici ju tretíkrát otvorila galéria Nedbalka. Univerzitná nemocnica Bratislava má nové prístrojové vybavenie a zariadenie takmer za 480 000 eur. Mesto podporí neverejné subjekty v boji proti drogovým závislostiam. Na tento účel vyčlenilo viac ako 160-tisíc eur.


Image in photogallery
Stalo sa 2.06.2020 (97)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Novopostavené zariadenie opatrovateľskej služby Seniorcentra v Starom Meste má kapacitu 42 miest a je určené na krátkodobú starostlivosť. Nová mobilná aplikácia Integrovaného dopravného systému Bratislavského kraja prináša online dáta o príchode a aktuálnej polohe spojov. V Karlovej Vsi momentálne fontána na Námestí sv. Františka vodu nechŕli a zdá sa, že tak skoro ani nebude. Čaká ju totiž oprava.Image in photogallery
Stalo sa 29.05.2020 (60)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Mesto zámenou nadobudne do výlučného vlastníctva historickú budovu na Panskej ulici, známu ako Lekáreň u Salvátora. Poslanci mestského zastupiteľstva súhlasili, aby BVS dkúpila za 10,5 milióna eur 49-percentný podiel vo firme Infra Services. Mesto odpustí gastronomickým prevádzkam a kaviarňam celú výšku dane za letné terasy. Chce tak pomôcť podnikateľom, ktorí utrpeli výrazné straty.


Image in photogallery
Stalo sa 28.05.2020 (78)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: V Prezidentskej záhrade osadilo občianske združenie Živica dva včelie úle. Udialo sa tak v rámci projektu Mestské včely. Starosta Ružinova Martin Chren má fotodokumentáciu, ktorá by mala potvrdzovať, že z nelegálnej skládky v Ivanke pri Dunaji sa vyvážal nebezpečný odpad. Bratislavské bábkové divadlo pri príležitosti MDD otvorí svoju záhradu po dvoch mesiacoch od začiatku šírenia nového koronavírusu.123...12 >>

Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam