Stalo sa 14.05.2020

14.5.2020 13:35

  •  Minister vnútra Roman Mikulec odvolal riaditeľa Nemocnice svätého Michala Mariana Križka.
  • Už túto sobotu sa bude môcť opäť konať potravinový trh Trh-Piac-Markt.
  • Dúbravská linka pomoci seniorom bude slúžiť aj pre rodiny či mladých v núdzi.
  •  Staré Mesto si nemôže dovoliť odpustiť daň zo zaujatia verejného priestranstva.
  •  a ďalšie


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  PrintImage in photogallery
Stalo sa 05. 08. 2020 (37)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Zjazdy z Prístavného mosta smerom na Bajkalskú a Slovnaftskú ulicu budú uzatvorené. Niektoré vetvy križovatky D2-D4 Jarovce otvoria, niektoré uzavrú. Galéria Umelka ponúka výstavu voľných výtvarných umelcov s názvom Salón 2020.


Image in photogallery
Stalo sa 04. 08. 2020 (46)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: V Novom Meste pribudli na viacerých miestach nové cyklostojany. Rača začala s kompletnou rekonštrukciou chodníkov po oboch stranách Detvianskej ulice. V horúčavách treba myslieť aj na vtáctvo. Ružinov inšpirovala 70 - ročná občianka.


Image in photogallery
Stalo sa 03. 08. 2020 (72)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Od včera je obojsmerný autobusový spoj na trase Banská Štiavnica - Bratislava opäť v prevádzke. Bratislava od dnes pokračuje v oprave komunikácie Palisády, ktorá ovplyvní aj premávku liniek hromadnej dopravy. Staré Mesto začne od tohto týždňa s blokovým čistením ulíc na území mestskej časti.


Image in photogallery
Stalo sa 31. 07. 2020 (95)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Prejazd pod mostom Lafranconi z Karlovej Vsi na Patrónku uzatvorili. Návštevníci lesoparku budú môcť v sobotu zavítať na Včeliu lúku. Bratislava vyhlásila výberové konanie na náčelníka mestskej polície.


Image in photogallery
Stalo sa 30. 07. 2020 (97)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Najväčšou prednosťou Námestia Republiky v Petržalke je prítomnosť Chorvátskeho ramena, obyvateľom tam avšak niečo chýba. Ružinov sa zmenil na farebnú lúku a tým vytvoril nový domov pre včely a hmyz. Pre všetkých klientov zariadení sociálnych služieb je pripravená veselá letná súťaž.


Image in photogallery
Stalo sa 29. 07. 2020 (102)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: V Bratislave od včera predĺžili pre horúčavu otváraciu dobu na letných kúpaliskách. V Malom Dunaji, ale aj v iných bratislavských vodách, sú korytnačky, ktoré sú nebezpečné pre našu faunu. Aj zvieratká treba chrániť pred horúčavami. V extrémnych teplotách trpíme nielen my, ale aj ony.


Image in photogallery
Stalo sa 28. 07. 2020 (119)
V dnešnom Metre odzneli aj tieto informácie: Meteorológovia vydali pre Bratislavu výstrahu druhého stupňa pred vysokými teplotami, ktoré môžu dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Aký bude názov šiesteho mostu cez Dunaj? Pomôcť s jeho výberom môžete aj vy! Vodič preletel Ružinovskou ulicou rýchlosťou 107 km za hodinu, hoci je tam štyridsiatka!123...18 >>

Reklama Produkcia Blog


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam