Navštívili sme - Ľubomíra Izáková

11.4.2017   17:04| TVBA

V posledných rokoch sa slovné spojenie „duševné zdravie“ skloňuje akosi častejšie. Hľadáme významy slov psychológ a psychiater a chceme vedieť, čo robia. Dnes sme navštívili v našom pravidelnom cykle sympatickú psychiatričku, ktorá nás hádam presvedčí, že sa týchto lekárov, ktorí vidia do ľudskej duše, nemusíme báť.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku
Pridať príspevok

Inteligentná žena, kiež by všetci lekári boli inteligentní, empatickí, schopní počúvať, analyzovať a správne vyhodnocovať. Bez syndrómu nadradenosti.
2.7.2017 22:00 Janíčko Ľúbezný, málo vystískanýlub@lub.sk

Ale aspoň viete na com ste,pani a dámy a kde ste to pobabrali.
1.5.2017 16:30 Peyrac

Gramatika a interpunkcia cez mobil, to je celkom komplikovaná záležitosť.
30.4.2017 15:44 Peyrac

Psychiatri ako doktor Černák by mali skončiť a opustit svoje fleky. Videl som jeho výpovede v 13 komnate a stačilo mi. Alebo ti, ktorí zaskrtaju na recepty poistovnu ale v pohode za polhodinu mentálnej masturbacie výberu 30 euro.
30.4.2017 15:42 Peyrac

Nuz niektori netusia, ze existuju zivicichy na roznom stupni formy zivota (vratane cloveka, ktory sam seba ;) uz davno predcasne nazval homo sapiens sapiens, namiesto semisapiens), ale aj rastliny. Nikto, okrem cloveka, nevie a netusi, ze kon je kon, krava krava (ani ona sama o sebe). Psyciatri by mali dostavat vacsi priestor v mediach, mohli by tam vysvetlovat poruchy osobnosti a ochorenia ludi, ktori sa tam dookola, systematicky a chronicky v roznych profesiach objavuju.
30.4.2017 13:17 Ivan Braduch

Áno videl som nejaký indický film, tuším Miliónár z chatrče sa to volalo, tiež to bolo o kvalite vstupov a výstupov a pochopenia zmyslu existencie všetkých bytostí, nielen živočichov.
28.4.2017 14:03 Peyrac

Keďže sú skoro všetky živočíchy z málo odolného, až nekvalitného materiálu, dostávajú pred a počas života aj nekvalitné a obmedzujúce externé a interné vstupy a impulzy, ktorých následkom je len limitovaná schopnosť vnímania vlastnej existencie a príčinných súvislostí, čiže aj nekvalitné, zmätočné, pomýlené výstupy od/zo živočíchov.
28.4.2017 12:12 MVDr. Ivan ĽAHMO, od Janíčka, od MUDr. Gejza Ničovský

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:

Ochrana proti spamu: *
grandiocaptcha

Opíšte znaky z obrázku do tohto poľa Čo pre vás chystáme?
Čo uvidíte na TV obrazovke v najbližších dňoch? Môžete sa pýtať alebo vysloviť svoj názor. Otázky pre hostí smerujte na tipy@tvba.sk

Televízna reklama je kráľovnou medzi reklamnými formátmi.

Má jedinečnú presvedčovaciu schopnosť, zapamätateľnosť, dokáže predviesť vzrušenie,

napätie, krásu, názorne ukázať ako fungujú produkty a ako sú účinné.

Televízna reklama a PR

 

Medialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftMedialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM