Farmárske trhy už bude mať aj Dúbravka

13.3.2017 10:48 | TVBA

Prvýkrát sa Farmárske trhy rozložia pred Domom kultúry 16. marca a potom každý druhý štvrtok.

Za výrobkami farmárov už Dúbravčania nebudú musieť cestovať nikam ďaleko, farmári prídu do Dúbravky. Prvýkrát sa pred Domom kultúry Dúbravka rozložia vo štvrtok 16. marca a potom každý druhý týždeň. Ich avizovaná ponuka je široká.

Mäsové výrobky z mangalice, paštéty, kváskový chlebík z Jahodnej, ktorý vydrží aj štyri dni čerstvý, originálne domáce koláče, práva májová bryndza, korbáče, nite, skutočný ovčí syr i žinčica.

Ohlásené je aj vínko z Modry, 50 druhov korenia a čajov, perníky, sušené ovocie, domáce sirupy a džemy med priamo od včelára a samozrejme sezónna zelenina, fazuľa či slovenský mak.

Všetko domáce a priamo od predajcov.

Farmárske trhy nie sú totiž len o nakupovaní, ale aj priamej debate s výrobcami, pestovateľmi, sú aj o rozhovoroch a milých stretnutiach.

Trhy organizuje firma Farmárske trhy s.r.o., ktorá už podobné  predaje domácich výrobkov organizuje v Žiline, Martine, Prievidzi, Poprade či v bratislavskej Rači, Petržalke i Karlovej Vsi.  Tento rok sa pridala aj Dúbravka.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 
Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM