Vianočné darčeky pre mužov, ktorí chcú mať pevné telo

Nie nadarmo sa hovorí, že ženy rady nakupujú. Za pozornosť však stoja nedávne prieskumy, ktoré ukázali, že aj keď to je pravda, ženy viac než pre seba oveľa radšej nakupujú pre svoje polovičky. Predsa len, ten pocit, keď niekoho potešíte je na nezaplatenie. Nakoľko sa opäť blíži najkrajšie obdobie roka, práve nakupovanie a darčeky na Vianoce začnú byť opäť trendy. Čo však budú chcieť muži pod stromček túto sezónu? Nuž, najmä zdravie a vyšportované telo. Čo teda zabaliť do darčekového papiera tento rok?

Medzi vianočné darčeky pre mužov by ste mali určite zaradiť rôzne športové oblečenie, vitamíny na imunitu, tašky cez ramená vhodné do posilňovne a v neposlednom rade aj funkčné tričká, ktoré spoľahlivo odvedú pot z vášho športovca. Presa len, ponožky a pyžamá sú už dávno out. Moderní muži chcú dobre voňať a mať ploché brucho.

Ako sme už uviedli vyššie, nezabudnite na vitamíny na imunitu. Prečo? Tá je počas zimných mesiacov oslabená. A keďže máte doma muža, ktorý miluje šport a o svoje zdravie sa patrične stará, práve vitamíny na imunitu pod stromčekom ho určite potešia. Fámy o tom, že športovať (a najmä behať) v zimných mesiacoch nie je dobré práve pre možnosť zranenia sa, nie sú pravdivé. Každý, kto šport miluje si rád nájde čas aj počas zimných mesiacov a všetci sa zhodneme na tom, že zabehať si po zasneženom poli je na nezaplatenie. Správna technika a obuv vás ochránia pred zraneniami aj v mínus desiatich stupňoch. Beh v chlade prospieva aj vašej kondícii, no nezabudnite na čiapku a rukavice.

Športovať počas zimy je rovnako dôležité ako v lete a pre telo má viacero pozitívnych účinkov. Určite k nim patrí zlepšenie imunity či prevencia proti zimnej depresii, ktorá je spôsobená nedostatkom svetla. Potešte teda vašich športovcov vianočnými darčekmi, ktoré neskôr oceníte aj vy pri pohľade na jeho postavu.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM