Atmosféru sviatkov jari dotvorí koncert

19.4.2017 18:49 | TVBA

Magická atmosféra, kultúrny zážitok, stretnutie blízkych, alebo len jedinečná možnosť prezrieť si starý dúbravský kostol. O tom všetkom bude koncert, ktorý v poveľkonočnom období organizuje mestská časť Bratislava-Dúbravka, Rada seniorov v Dúbravke, v spolupráci so Základnou umeleckou školou Eugena Suchoňa a miestnou katolíckou a evanjelickou cirkvou.

Kultúra patrí k veľkonočným aj vianočným sviatkom v Dúbravke už druhý rok. Mestská časť Bratislava-Dúbravka organizuje v posviatočnom období Koncert pre všetkých Dúbravčanov. Hudba rozozvučí starý dúbravský Kostol sv. Kozmu a Damiána na Strmých sadoch 22. apríla. Koncert sa začína o 16tej.

„Podujatím chceme nadviazať na už obľúbené a navštevované koncerty v starom dúbravskom kostole, s ktorými sme začali vlani,“ približuje starosta Dúbravky Martin Zaťovič.

O zážitok z aprílového koncertu by sa mal postarať operný spevák a Dúbravčan Peter Oswald, pridá sa k spevu a hre na organe manželov Ružovičovcov.

Zaspievajú aj zbory Evanjelický zborový spevokol a Lamačsko-dúbravský cirkevný spevácky zbor. V programe sa predstavia aj žiaci Základnej umeleckej školy Eugena Suchoň a Zbor Anky Repkovej.

Vstup je voľný.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 

Dúbravka
Starosta: RNDr. Martin Zaťovič
Rozloha: 8,6 km2
Počet obyvateľov: 38920
Miestny úrad  Žatevná 2, 841 02 Bratislava 42, Web: www.dubravka.sk

Čunovo
Devín
Devínska Nová Ves
Dúbravka

Jarovce
Lamač
Karlova Ves
Petržalka

Podunajské Biskupice
Nové Mesto
Rača
Ružinov

Rusovce
Staré Mesto
Vajnory
Vrakuňa

Záhorská Bystrica


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM