Fašiangový sprievod v Rusovciach

12.2.2013 07:50 | TVBA

Mestská časť Bratislava – Rusovce Vás srdečne pozýva na tradičný fašiangový sprievod, ktorý sa uskutoční v utorok 12. februára 2013 od 13,30 hod; zraz je pri budove pošty a požiarnej zbrojnici.

Na sprievode sa môžu zúčastniť mladí i starší, domáci i hostia, s maskami i bez nich.

Sprievod s konským záprahom a hudbou sa skončí pri budove pošty a požiarnej zbrojnice krátkym kultúrnym programom detského folklórneho súboru Gerulata, pochovávaním basy a občerstvením, po prvýkrát aj s ponukou špecialít domácej zabíjačky.

Sprievod sa na svojej ceste zastaví v zariadení Kresťanskej ligy na pomoc mentálne postihnutým, ktorá poskytuje chránené dielne a podporované bývanie pre 9 dospelých klientov.

Mestská časť Bratislava – Rusovce organizuje podujatie v spolupráci s DFS Gerulata,  Dobrovoľným hasičským zborom Rusovce a občianskym združením Rusovčan.

Presná trasa fašiangového sprievodu: Spred budovy požiarnej zbrojnice cez Balkánsku ul. smerom na Jarovce, Kovácsova ul. so zastávkou pri kresťanskej lige,  pri zdrav. stredisku prechod na ul. Pohraničníkov, cez Gerulatská ul. smerom k reštaurácii Stodola, odtiaľ prechod k požiarnej  zbrojnici.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM