Kultúrne leto v Ružinove ponúka kino pod holým nebom, cvičenie i pivný festival

22.8.2017   09:14| TVBA

Ružinovčania, ale aj ostatní obyvatelia Bratislavy si počas leta zvykli na bohatú ponuku podujatí, ktoré môžu zadarmo navštíviť vďaka projektu Kultúrne leto, ktorý pripravuje mestská časť Ružinov v spolupráci so spoločnosťou Cultus Ružinov, s Ružinovským športovým klubom a s kinom Nostalgia. Počas najbližšieho týždňa si prídu na svoje milovníci filmov, cvičenia i kvalitného piva.

Letné kino pod holým nebom v amfiteátri pri Štrkoveckom jazere víta nadšencov kinematografie pravidelne každý letný utorok. Tentoraz je v ponuke príbeh roztomilo svojráznej komédie s názvom Až vyjde mesiac od Wesa Andersona, ktorá sa bude premietať 22. 8. 2017 o 20:30 hod. Lákadlom sú herecké výkony Brucea Willisa, Edwarda Nortona či Billa Murraya.

Pre tých, ktorí by chceli cez prázdniny trochu rozhýbať svoje telo, je v utorok 22. 8. 2017 od 18:00 do 20:00 hod. pripravené cvičenie s FitCampom – Tabata v Parku Andreja Hlinku. Na rovnakom mieste sa môžu v stredu 23. 8. 2017 rozhýbať aj skôr narodení Ružinovčania, na zdravotnom cvičení pre seniorov Thai-Chi, od 11:30 do 13:00 hod.

Okrem pravidelných letných podujatí si budú môcť Ružinovčania počas augustového „trojdnia“ pochutiť na obľúbenom chmeľovom nápoji z pivovarov združených v Asociácií malých nezávislých pivovarov Slovenska. Od piatka 25. 8. do nedele 27. 8. 2017 bude prebiehať pred Domom kultúry Ružinov Pivobrana BeerFest, na ktorom budú môcť návštevníci okrem zlatistého moku ochutnať aj „street food“, vypočuť si dobrú hudbu a zasúťažiť si. Pre rodičov s deťmi bude pripravená chill out zóna v tieni stromov. Vstup je zdarma, bude však potrebné zaplatiť 2 eurá ako zálohu za pohár a nápoje sa budú vymieňať za zakúpené žetóny.

 

 

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku
Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:

Ochrana proti spamu: *
grandiocaptcha

Opíšte znaky z obrázku do tohto poľa 
Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii
 /1 >> nasledujúci

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM