Sídliskový sen v Ružinove pod holým nebom

14.8.2017 13:26 | TVBA

Milovníci slovenskej kinematografie a rapovej hudby si prídu na svoje v utorok 15. augusta 2017 o 20:30 hod. v amfiteátri Areálu hier Radosť pri Štrkoveckom jazere. V rámci Kultúrneho leta v Ružinove sa bude pod holým nebom premietať film RYTMUS sídliskový sen.

Táto snímka vznikala 8 rokov a zblízka dokumentuje život jednej z najznámejších osobností česko - slovenskej hudobnej scény. Patrik "Rytmus" Vrbovský vyrastal v obyčajnej rodine na sídlisku v Piešťanoch a kvôli rómskemu pôvodu sa neraz stretol s predsudkami okolia. Dnes vydáva albumy v desaťtisícových nákladoch, bol porotca Superstar a jeho videá videlo na internete viac ako 200 miliónov ľudí. Film ponúkne aj exkluzívne zábery z rodinných archívov, videí a fotografií, doložené osobnými výpoveďami ľudí z najbližšieho okolia Rytmusa.

MČ Bratislava-Ružinov, Cultus Ružinov a RŠK pripravujú počas leta v spolupráci s kinom Nostalgia pravidelné bezplatné utorkové premietania pod holým nebom v amfiteátri Areálu hier Radosť pri Štrkoveckom jazere. Do konca leta si ešte budú môcť filmoví nadšenci vychutnať snímky Až vyjde mesiac (22. 8.) a Traja bratia (29. 8.).

Kultúrne leto v Ružinove navyše ponúka každú nedeľu večer hudobné koncerty v Parku Andreja Hlinku (20. 8. o 19:00 vystúpi Erik Rothenstein) a pravidelné utorkové (cvičenie s FitCampom o 18:00) a stredajšie (Thai-Chi pre seniorov o 11:30) cvičenia. Všetky podujatia sú zadarmo.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Tu môžete mať svoj banner.
Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 
 /1 >> nasledujúci

Ružinov

Starosta: Ing. Dušan Pekár
Rozloha: 39,7 km2
Počet obyvateľov: 70 004
Miestny úrad: Mierová 21, 827 05 Bratislava 212
Web: www.ba-ruzinov.sk

Čunovo
Devín
Devínska Nová Ves
Dúbravka

Jarovce
Lamač
Karlova Ves
Petržalka

Podunajské Biskupice
Nové Mesto
Rača
Ružinov

Rusovce
Staré Mesto
Vajnory
Vrakuňa

Záhorská Bystrica

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM