Televízia Bratislava je na vašej strane - tentoraz sme sa pozreli na podnet obyvateľov Rybničnej ulice vo Vajnoroch

15.12.2017 18:00 | Metro Dnes

Televízia Bratislava je tu pre vás, milí diváci a diváčky. Ak nám napíšete, čo vás v Bratislave trápi, určite to nenecháme bez  odozvy. Tak ako podnet od diváka z mestskej časti Vajnory.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

Lokalita v ktorej sa obe bytovky nachádzajú je zanedbaná. Každý dom prešiel rekonštrukciou za vlastné zdroje čo je samozrejmé , ale čo je zarážajúce, že starosta uvádza : vybudovanie kanalizácie ktorá prebehla. Žiaľ kanalizácia v bytovom dome B je nevybudovaná. Oba objekty sú napojené vodou na blízku fabriku , ktorá si pripojenie spoplatňuje. Ďalšie klamstvo sú vybudované parkovacie miesta. Tieto miesta už boli v minulosti , naopak ich počet klesol pri novej výstavbe o 25% a na ceste sa predali miesta , ktoré keď je majiteľ mimo Ba , nepoužiteľné . Nevybudoval sa ani m2 . Len sa miesta spoplatnili aj tých je zopár. Vozidlá stoja v blate , alebo na existujúcich chodníkoch . Príjazdová cesta je panelová a vodiči MHD ničia nápravy na autobusoch . Existujúce cesty sú samá diera. Ide cez 400 platiteľov daní do rozpočtu časti Vajnor. V príspevku ich starosta nazval ONI . Je na čase , aby sa spamätal a začal myslieť za všetkých. MY , NAŠE . Obyvatelia odvádzajú nemalé peniaze do NÁŠHO rozpočtu NAŠICH Vajnor . Myslieť treba na ľudí okolo seba , nášho suseda . Sám som vysadil niekoľko stromčekov v časti a snažím sa priniesť niečo do NAŠICH Vajnor.
Odpovedať
18.12.2017 09:54 Laco

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 Vajnory

Starosta: Ing. Ján Mrva, Rozloha: 13,5 km2
Počet obyvateľov: 4 464
Miestny úrad: Roľnícka 109, 831 07 Bratislava 36
Web:
www.vajnory.sk

Čunovo
Devín
Devínska Nová Ves
Dúbravka

Jarovce
Lamač
Karlova Ves
Petržalka

Podunajské Biskupice
Nové Mesto
Rača
Ružinov

Rusovce
Staré Mesto
Vajnory
Vrakuňa

Záhorská Bystrica

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM