Bratislavčania môžu hlasovať za športovca Bratislavy a Bratislavského kraja 2017

30.11.2017 15:25 | TVBA

Bratislavčania sa aj tento rok môžu zapojiť do obľúbenej ankety o najúspešnejšieho športovca a športový kolektív Bratislavy a Bratislavského kraja 2017. Hlasovanie je spustené na webovej stránke hlavného mesta a potrvá do 12. decembra 2017. Oficiálne vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 21. decembra v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca.

Hlas športovcovi alebo športovému kolektívu môže dať verejnosť v ankete, ktorá je zverejnená na webovej stránke hlavného mesta, priamy odkaz na link: http://www.bratislava.sk/vismo/formulare2.asp?id_f=1314. Hlasovanie je aktuálne už spustené a ukončené bude 12. decembra 2017. Každý hlas je možné dať iba jednému športovcovi/kolektívu v každej kategórii. V hlasovacom formulári je v každej kategórii aj voľná kolónka, v ktorej môžete dať svoj hlas  inému kandidátovi, než ktorý je uvedený v zozname. Prílohou ankety je aj prehľad najlepších výkonov a výsledkov jednotlivých športovcov Bratislavy a Bratislavského kraja v roku 2017.

Oficiálne vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 21.12.2017 v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca o 16:30 h za účasti ocenených športovcov, ich trénerov, rodinných príslušníkov, hostí a športovej verejnosti. Vyhlásení budú aj najlepší a najčastejšie ocenení športovci za posledných 25 rokov konania tohto podujatia v kategórii seniori, kolektív a telesne postihnutí športovci.

Podujatie organizuje hlavné mesto SR Bratislava v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom a Bratislavským združením telesnej kultúry. Organizátori ocenia päť najúspešnejších športovcov seniorov, troch juniorov, najúspešnejší športový kolektív, troch talentovaných športovcov a trojicu najúspešnejších telesne postihnutých športovcov.

Kandidátov nájdete tu.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Tu môžete mať svoj banner.
Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM