Bezplatné premietanie pre ružinovské rodiny s deťmi už túto sobotu

23.6.2017 13:53 | TVBA

O myške a medveďovi. To je rozprávka, ktorú si môžu v sobotu 24. júna o 16:00 hod. v Kine Nostalgia bezplatne pozrieť ružinovské rodiny s deťmi. Ružinovské detské kino začalo v apríli tohto roka a záujem oň stále stúpa.

 „Po úspešnom projekte bezplatného premietania pre našich seniorov sme priniesli takúto možnosť aj rodinám s deťmi. V dnešnej dobe je potrebné, aby rodiny spolu trávili viac času a v Kine Nostalgia si môžu zadarmo vychutnať  obľúbené rozprávky na veľkom plátne,“ uviedol starosta Ružinova Dušan Pekár. V najbližšiu sobotu sa môžu ružinovskí rodičia a ich ratolesti tešiť na rozprávku o medveďovi Ernestovi a myške Celestíne, ktorí uzavrú spolu dohodu a vydajú sa na cestu za sladkosťami. Ani jeden z nich ale netuší, že sa dostanú na stopu veľkého cukrovinkového sprisahania.

Rozprávkové premietania Ružinovského detského kina, ktoré pripravili Cultus Ružinov a MČ Bratislava-Ružinov v spolupráci s kinom Nostalgia, bývajú v priestoroch kina v Spoločenskom dome Nivy vždy poslednú sobotu.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM