Bezplatné premietanie pre seniorov a ružinovské rodiny s deťmi pokračuje

12.1.2018 10:34 | TVBA

Mestská časť Bratislava-Ružinov ešte  v roku 2016 v spolupráci so spoločnosťou Cultus Ružinov a kinom Nostalgia rozbehli projekt bezplatného premietania pre seniorov. Vlani sa tento projekt rozšíril aj o kategóriu ružinovských rodín s deťmi. Kiná zadarmo v Spoločenskom dome Nivy budú pokračovať aj tento rok.

„Projekt bezplatného premietania pre našich seniorov a rodiny s deťmi sa nám osvedčil. Kino Nostalgia má svoje čaro a je dôležité, aby aj v dnešnej dobe ľudia spolu trávili viac času. Takto si môžu pozrieť kvalitný film a potom sa o ňom môžu porozprávať, či si len oddýchnuť a načerpať nové sily,“ uviedol starosta Ružinova Dušan Pekár. V pondelok 15. januára 2018 o 14:00 hod. sa skôr narodení Ružinovčania môžu tešiť na film Iluzionista. Ďalšie bezplatné premietania ich budú čakať každý druhý pondelok v mesiaci v rovnakom čase.

Pre ružinovské rodiny s deťmi je v sobotu 27. januára 2018 o 16:00 hod. pripravená rozprávka Ovečka Shaun.  Rozprávkové premietania Ružinovského detského kina, ktoré pripravili Cultus Ružinov a MČ Bratislava-Ružinov v spolupráci s kinom Nostalgia, budú opäť v priestoroch kina  v Spoločenskom dome Nivy vždy poslednú sobotu v mesiaci.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Tu môžete mať svoj banner.
Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM