Hody v Rači už budúci víkend

26.4.2017 16:19 | TVBA

Už budúci víkend v sobotu 6. mája a v nedeľu 7. mája mestská časť Rača všetkých srdečne pozýva na tradičné Račianske hody.

Slávnostné otvorenie hodov sa bude konať v sobotu 6. mája v 14. 00 hodine v amfiteátri v Knižkovej doline v sprievode mnohých vystúpení, napríklad ZUŠ Vrbenského, Vienok, H&T Dance Group, Spevácky súbor Račan. Zábava v amfiteátri bude pokračovať až do večera za účasti Otta Weitera a Andrey Fisher, pričom o 19.00 hodine vystúpi SAMUEL TOMEČEK&LIVE BAND, finalista speváckej súťaže Slovensko hľadá Superstar z roku 2004.

Nedeľný program začne ráno o 8.00 tradičným hodovým budíčkom a slávnostnou rímskokatolíckou bohoslužbou vo Farskom kostole sv. Filipa a Jakuba. Už od 11.00 bude v amfiteátri pripravený program pre deti - koncert a hudobno-tanečná rozprávka, o 14.00 sa vyhlási víťaz súťaže o Najlepší hodový koláč a o 20.00 hodine to na pódiu v amfiteátri roztočí Kmeťoband.

Počas dvoch hodových dní si môžete pozrieť množstvo sprievodných podujatí - napríklad drevorezbu Karola Križanoviča, razbu pamätných mincí, výstavy a vernisáže, môžete sa odfotiť v historických kostýmoch či vychutnať si domácu úrodu račianskych vinárov a vinohradníkov. Samozrejmosťou sú kolotoče a atrakcie pre deti. 

Kompletný program Račianskych hodov 2017 nájdete v prílohe.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM