Ružinovská promenáda v znamení muzikálových legiend

8.6.2017 13:52 | TVBA

 

 

 

 

V nedeľu 11. júna 2017 od 14:00 hod. ožije Park Andreja Hlinku Ružinovskou promenádou. Piaty ročník obľúbeného podujatia spestria napríklad Daniel Hůlka, Leona Machálková a Jiří Korn.

„S Ružinovskou promenádou sme začali pred piatimi rokmi a stala sa z nej už júnová tradícia. Vlani návštevníci zaplnili okolie veľkej závojovej fontány v Parku Andreja hlinku takmer do posledného miesta. Teší ma, že naše podujatia majú u Ružinovčanov z roka na rok väčší úspech,“ uviedol starosta Ružinova Dušan Pekár. Piaty ročník Ružinovskej promenády pripravila spoločnosť Cultus Ružinov, a.s., Mestská časť Bratislava-Ružinov a Avion Shopping Park.

Tohtoročnú Ružinovskú promenádu zaháji v nedeľu 11. júna kultový muzikál Cyrano z predmestia z dielne Mariána Vargu, Pavla Hammela, Jána Štrassera, Kamila Peteraja a Alty Vášovej. O 14:00 hod. tak na pódium v Parku Andreja Hlinku vystúpi 25-členný Art Music Orchester spolu so Speváckym zborom Lúčnica. Program bude pokračovať vystúpením Fats Jazz band. Tento orchester prenesie Ružinovčanov do obdobia 20-tych a 40-tych rokov.

Čerstvý vietor do plachiet hudobnej atmosféry Ružinovskej promenády prinesie Blue Zodiac.  Mladá, novozaložená a talentovaná bluesová kapela, ktorá prvýkrát debutovala v súťaži amatérskych kapiel a získala titul Kapela Ružinova 2017, vystúpi o 16 :00 hod.

Charizmatický český operný a muzikálový spevák a herec, Daniel Hůlka, známy z muzikálov Dracula a Monte Cristo zaspieva o 18:30 hod. na promenáde svoje obľúbené piesne. Speváčka Leona Machálková predstaví tie najväčšie české muzikálové hity ako aj výber z autorskej tvorby. Hlavným hosťom Ružinovskej promenády a vrcholom večera bude o 20:00 hod. koncert speváka popmusic, muzikálov aj rocku Jiřího Korn.  České muzikálové legendy sa Ružinovčanom predstavia v sprievode Orchester Gustava Broma pod taktovkou Vlada Valoviča.

 

PROGRAM

14:00 Cyrano z predmestia

16:00 Blue Zodiac

17:00 Fats Jazz Band

18:30 Daniel Hůlka, Leona Machálková & Orchester Gustava Broma

20:00 Jiří Korn & Orchester Gustava Broma

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM