Ružinovský dom kultúry sa premení na Ľadové kráľovstvo

19.1.2018 09:14 | TVBA

Dom kultúry Ružinov sa v nedeľu 21. januára 2018 od 15:00 hod. premení na Ľadové kráľovstvo. Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov pripravili pre všetky ružinovské deti detský karneval.

Deti sa môžu tešiť aj na maľovanie na tvár a svoju kreativitu ukážu na tvorivých dielňach. Okrem toho si budú môcť zatancovať na detskej diskotéke a chýbať nebudú ani filmový kútik či detské hry. Na záver budú odmenené najkrajšie karnevalové kostýmy. Každý účastník dostane malé prekvapenie.

Vrcholom programu je muzikálová rozprávka Ľadové kráľovstvo, v ktorom vystúpia a zaspievajú originálne piesne odvážna princezná Anna a kráľovná Elza. Medzi deti zavíta i obľúbená postavička a to milý snehuliak Olaf. Začiatok predstavenia je o 15:00 hod. a kvôli veľkému počtu záujemcov bude vstup na vstupenky.

Vstupenky si môže zdarma vyzdvihnúť každý obyvateľ s trvalým bydliskom v Ružinove u informátora v Dome kultúry Ružinov každý deň od 6:30 hod. do 22:00 hod. Predstavenie je vhodné pre deti od troch rokov. Aby predstavenie videlo čo najviac detí, v sprievode dieťaťa môže ísť len jeden rodič. Ak rodičovi a dieťaťu stačí jedno miesto, stačí im len jedna vstupenka.

Vstupné je len jeden úsmev.

Viac informácií nájdete na ruzinov.sk, cultusruzinov.sk a facebooku Cultus Ružinov.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Tu môžete mať svoj banner.
Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM