Smetiarske auto, cirkusové vystúpenia a súťaže prinesie Deň detí na Primaciálnom námestí

23.5.2017 11:47 | TVBA

Hlavné mesto SR Bratislava s mestskou spoločnosťou Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) pripravili v sobotu 27.5.2017 na Primaciálnom námestí v Bratislave Deň detí s jazdou na elektrických mini autíčkach. Podujatie o 10.00 hod. otvorí primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal. Atraktívny program si návštevníci budú môcť vychutnať až do 16:00 hod.

Počas celej soboty budeme hovoriť nielen o ekológií, ale aj o správnom triedení odpadu a o tom, na čo všetko sa dá odpad využiť. Pripravená bude prehliadka pravého smetiarskeho auta a historického autobusu Škoda 706 RTO, ktorý jazdil v Bratislave v rokoch 1959 – 1972. Malí návštevníci si budú môcť zajazdiť na detských elektrických autíčkach rôznych značiek. Každý návštevník sa navyše môže zapojiť do súťaže o hlavnú cenu – detské elektrické autíčko. Stačí, ak na mieste vyplní a odovzdá súťažný lístok.

Skupina Rytmika so skvelou bubnovou šou nielen na odpade dokáže, že prázdne kontajnery a ďalší odpad sa dajú využiť aj netradične. Malí aj veľkí návštevníci si budú môcť pozrieť cirkusové a akrobatické vystúpenia, zúčastniť sa cirkusových workshopov a vyskúšať si hulahoopy, loptičky, žonglovacie šatky, stuhy a iné zaujímavé veci.

V tvorivých dielňach vás naučíme, že aj odpad je možné premeniť na milý darček. Svoju kondíciu si otestujete na elektrických bicykloch a odmenou vám bude cukrová vata, ľadová káva, smoothie a nealko mojito. O zábavu sa postará originálna smetiarska fotobúdka, z ktorej si zdarma odnesiete vlastné fotky. Chýbať nebudú ani maľovanie na tvár, propagačné materiály o správnom triedení odpadu a veľa ďalšieho.

Partnermi podujatia sú informačný magazín Bratislavy in.ba, TV Bratislava, Dopravný podnik Bratislava a spoločnosť RYCHLYPRESUN.SK.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 
Všetky články v tejto kategórii  Všetky články v tejto kategórii

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM