Letné rekonštrukcie pokračujú

14.8.2017 13:22 | TVBA

 

Bratislavský samosprávny kraj počas letných prázdnin pokračuje v opravách na objektoch vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti. Tie vychádzajú z Akčného plánu Úradu Bratislavského samosprávneho kraja pre implementáciu Programu hospodárskeho a sociálneho rozvoja Bratislavského samosprávneho kraja na roky 2014-2020, ktorý zahŕňa plán a harmonogram investícií  a opráv. Rekonštrukčné práce sa tak napríklad realizujú na Hotelovej akadémii na Mikovíniho v Bratislave. 

„Župa priebežne opravuje a rekonštruuje objekty vo svojej správe a robí tak aj cez letné prázdniny v budovách župných škôl, nakoľko je na to ideálny čas, keďže deti majú voľno  a priestory sú tak plne k dispozícii. Stihnúť by sa to malo do začiatku nového školského roka, aby študenti mohli nastúpiť do vynovených, opravených priestorov,” ozrejmil predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.

Bratislavská Hotelová akadémia na Mikovíniho ulici bude mať od nového školského roku opravené a zateplené strechy v areály školy a to na troch budovách školy, jedálne a ako aj na budove telocvične. V rámci prebiehajúcich rekonštrukčných prác sa vykonáva dovýmena sklobetónov a starých okien za plastové okná. V telocvični sa vymieňajú okná za plastové, realizuje sa nové obloženie stien s obkladovej preglejky a montujú sa nové svetlá. Opravy zahŕňajú aj vymaľovanie stien a stropov a nátery kovových ochranných roštov na okná a svietidlá v telocvični. Rekonštrukcia bude ukončená v auguste 2017 a celkové náklady sa vyšplhajú na 359 723,78 € s DPH.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Tu môžete mať svoj banner.
Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 
 /4 >> nasledujúciVšetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM