Aký bude osud Propeleru na Rázusovom nábreží?

21.2.2018 17:00 | Eva Sládková

O tom, že vzácna funkcionalistická budova Propeleru na Rázusovom nábreží chátra sa hovorí už dlho. Aký bude jej osud? Skončí ako PKO alebo sa ju podarí zachrániť? A podarí sa obnoviť aj parník Propeler? V Besede o 5 sa o tom porozpráva Eva Sládková so svojimi hosťami: mestskou poslankyňou Soňou Svoreňovou a staromestským poslancom Martinom Gajdošom. Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

Keď sa na to budem snažiť pozerať matematickým okom, tak pravdepodobne aspoň jeden "Propeler" bude mať taký istý osud, ako mal Rázus.
Odpovedať
21.2.2018 01:00 Ivan Braduch, povozený, neošpliechaný, architektonicky tektonizovaný, vďaka Janíčkovi Ľ.

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom
TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTU môže byť vaša
reklama

reklama na www.tvba.sk

 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam