25 rokov vodného diela Gabčíkovo

17.1.2018 17:00 | Jozef Hübel

Hoci Mečiarova vláda v októbri 1992 rozhodla o pozastavení prehradzovania Dunaja, Július Binder ako riaditeľ Vodohospodárskej výstavby a Ivan Čarnogurský ako riaditeľ Hydrostavu konali podľa uznesenia vlády z roku 1991 a napriek rozhodnutiu Mečiarovej vlády vodné dielo Gabčíkovo dokončili. V tomto roku v októbri uplynulo už 25 rokov od spustenia tejto unikátnej stavby. Moderátor Jozef Hübel bude diskutovať s tými, ktorí Gabčíkovo stavali, s bývalými šéfmi Hydrostavu Ivanom Čarnogurským, riaditeľom odštepného závodu toho istého podniku v Bohuslaviciach Emilom Pafčugom, ako aj s vtedajším kritikom tejto stavby, environmentalistom a poslancom BSK Jaromírom Šíblom.

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom
TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTU môže byť vaša
reklama

reklama na www.tvba.sk

 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam