Bude v lete u nás opäť na cestách eldorádo?

4.7.2018 17:00 | Jozef Hübel

Už sme si na to nejako zvykli. Leto na slovenských cestách sa spravidla nesie v znamení troch faktorov. Prvým sú početné opravy našich ciest prakticky všade, druhým je zvýšený pohyb vodičov najmä s cieľom dovoleniek a tretím je zvyšujúca sa agresivita za volantom. Ktoré skupiny vodičov sú najrizikovejšie a najnebezpečnejšie? Ako sa vyhnúť konfliktom a nehodám na našich cestách.

Akú úlohu by v tom mohli a mali zohrať psychológovia, akú policajti a akú samotní vodiči. Nielen na tieto otázky moderátora Jozefa Hübela odpovedia odborníci - klinický a dopravný psychológ Karol Kleinmann a bývalý riaditeľ odboru dopravnej polície Prezídia Policajného zboru SR Milan Anjel.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom
TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTU môže byť vaša
reklama

reklama na www.tvba.sk

 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam