Čas prihlásiť elektroodpad do bezplatného zberu v Ružinove sa kráti

4.4.2017   11:45| TVBA

Ružinovčania, ktorí majú doma zbytočné elektrospotrebiče, sa ich môžu zadarmo a pohodlne zbaviť. Stačí do 5. apríla 2017 zavolať na miestny úrad alebo poslať email a  v sobotu 8. apríla sa so svojou starou chladničkou či práčkou navždy rozlúčia.

Mestská časť Ružinov spolu so Združením výrobcov elektrospotrebičov pre recykláciu Envidom organizuje opäť zber elektroodpadu. Stačí sa nahlásiť, vyložiť starý spotrebič a spred domu vám ho odvezú. A to úplne zadarmo.

Zber starých spotrebičov sa uskutoční v sobotu 8. apríla 2017. Podmienkou je prihlásiť sa do   5. apríla emailom na adresu zber@ruzinov.sk alebo telefonicky na čísle 02/48 28 44 54. Uviesť treba svoje meno, priezvisko, telefonický kontakt a presnú adresu, z ktorej potrebujete spotrebiče odviezť, ako aj ich počet a druh. V deň odvozu  8. apríla 2017 je potrebné do 8:00 elektroodpad vyložiť do vchodu bytového domu alebo za bránu rodinného domu. Zároveň je potrebné umožniť vstup do týchto priestorov.

Bezplatný zber elektroodpadu má svoju niekoľkoročnú tradíciu. V Ružinove sa robí dvakrát ročne a vždy sa vyzbierajú stovky starých spotrebičov.

Vyzbierané spotrebiče tak neskončia na skládkach, ale putujú na ekologickú recykláciu. Zároveň spoločnosť Envidodom venuje za každý vyzbieraný kilogram odpadu
5 centov bratislavskej ZOO na výstavbu pavilónu vlkov. Detaily sú zverejnené na internetovej stránke www.ruzinov.sk.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku
Pridať príspevok

INFORMÁCIE O RôZNYCH DRUHOCH ODPADOV A NAKLADANIA S NIMI SÚ VŽDY VŠEOBECNE PROSPEŠNÉ.
4.4.2017 17:28 Peter Fekalgreeny, banský aktivista, v minulosti sa to volalo rižolez (ť som nemohol použiť z etických dôvodov)

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:

Ochrana proti spamu: *
grandiocaptcha

Opíšte znaky z obrázku do tohto poľa 

Pripravujeme do vysielania
Pozrite si, čo uvidíte na TV obrazovke v najbližších dňoch. Môžete sa pýtať alebo vysloviť svoj názor. Otázky pre hostí smerujte na tipy@tvba.sk. ...

Dnes
Týždeň
Mesiac
všetko
PODUJATIA

Typ podujatia

S ľuďmi v regióne sme každý deň a naše publikum je vašim zákazníkom.


TV Bratislava je televízia s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama v televízií cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát rozptylom.

Zo života TV Bratislava 

Bude v Bratislave pokračovať chaos pri parkovaní? Jednotnú parkovaciu politiku totiž poslanci mesta nepodporili.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • Ako jediná regionálna stanica v Bratislave, vysiela aj DVB T, čiže každý obyvateľ má možnosť sledovať televíziu bezplatne pomocou antény.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 


Medialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftMedialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM