logo
Nákupný košík


HLAVNÉ MENU

Elena Pätoprstá, Juraj Kríž a Jakub Kuruc: Sad Janka Kráľa by malo prevziať do správy mesto

29.4.2019 17:30 | Eva Sládková

Životné prostredie, dostatok zelene, kvalitné verejné priestory... Tak toto je stále častejšie požiadavkou ľudí na kvalitný život. Už to nie je ako pred takými 30-mi rokmi, keď sa všetci zavreli vo vlastnom byte a bolo im jedno, ako vyzerá okolie. Petržalka je najväčšia mestská časť Bratislavy a najväčšie sídlisko v našej krajine. Ako sa bude  meniť v nasledujúcich rokoch? Spýtali sme sa dvoch miestnych poslancov – Eleny Pätoprstej  a Juraja Kríža a občianskeho aktivistu Jakuba Kuruca.


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Všetky videopríspevky uverejňujeme aj na:  Youtube kanál TV Bratislava
Diskusia k článku

Pridať príspevok

·
https://www.startitup.sk/sme-svedkami-najvacsej…/..........a naši bratia v Česku....https://www.startitup.sk/cesko-chce-vysadit-strom-za-kazd…/… "jednoduchý" amazónsky kmeň .....https://www.dobrenoviny.sk/…/svetovy-precedens-amazonsky-km…

Odpovedať
5.5.2019 13:22 soňa papežová

"Tvoríme dažďovú záhradu", včerajšia prednáška v Košiciach, mnohí sa zúčastniť nemohli, ale ten,kto chce, nájde si cestu ako zveladiť a "sfunkčniť" svoje okolie a pomôcť zmierniť vysušovanie a poškodzovanie krajiny,čím sa zvyšuje produkcia citeľného tepla do atmosféry, čo zvyšuje dynamiku pohybu vzduchových más....a to nám vyvoláva náhle zmeny počasia, aké máme napr. teraz..............30.apríla 2019 zamedzili MK možnosť prejavu v Bratislave, kde mal prehovoriť,na konferencii -organizovala Slov.klimatická iniciatíva....."Eurovoľbya klimatické otázky"...ale...citujem jeho slová........"Na diskusiu som dostal pozvánku aj ja, ako zástupca MVO Ľudia a voda a nie ako kandidát na europoslanca za Demokratická strana. Údajne preto Demokratická strana nedostala pozvánku, lebo podľa prieskumov verejnej mienky nepresahujeme hranicu zvoliteľnosti..."...a ako mi odpovedal vo fb-správe: ..".Nebol som.... Chodim tam, kde ma chcu pocut...."........, Ak máte pocit ako ja, že bez vody niet života a klimatické zmeny vyžadujú akútne riešenia., podporte tohto človeka v eurovoľbách, aby sa nás zastal, lebo znovu ho citujem...."Michal Kravcik.... doteraz som trpezlivo už viac ako 25 rokov rozvíjam myšlienku obnovy malých vodných cyklov, aby sa počasie znormalizovalo i aby sme úplne nevyschli. Európsky mandát nám Slovensku dáva príležitosť, aby Slovensko sa stalo lídrom novej vodnej politiky pre Európu i sveta. A keďže sme národ, ktorý počúva "vrchnosť", tak iniciatíva z Bruselu z pozície euromandátu zvýši šancu implementácie tejto iniciatívy aj na Slovensku...(inf. ako mu pomôcť s propagáciou- na jeho stránke...| ..!...a ja doplním iba citát z aktuál.článku českého klimatologa:.....(jan koutny).......Když tu za sto let bude polopoušť, ekosystémy se s tím vyrovnají. Naše druhy vystřídají ty, kterým sucho nevadí. Cestovatel a básník Blaise Cendrars napsal, že příroda se vysmívá lidskému neštěstí. Můžeme to chápat i tak, že přírodě jsou nynější změny ukradené. Ten, kdo na to doplatí, jsme my. Měli bychom proto začít rychle a správně jednat. Moc času už nezbývá. ..https://tamkdespadne.webnode.sk/dazdo…/….......a toto ma tiež zaskočilo, som smutná a bezradná z toľkej bezhohľadnosti a necitlivosti, žiaľ "moc peňazí"....https://www.facebook.com/2054645548184050/videos/1689721891127693/?hc_location=ufirn
Odpovedať
5.5.2019 13:13 soňa papežová

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 
 /1 >> nasledujúciS ľuďmi v regióne sme každý deň a naše publikum je vašim zákazníkom

  • TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • Systematická a kontinuálna výroba programov na dennej báze pre všetkých obyvateľov Bratislavy a  okolia.
  • TV Bratislava je ofline ako tradičná televízia v sieťach, obsah nepretržite streamuje, a online na požiadanie z archívu.
  • TV reklama je najdôveryhodnejšou a naefektívnejšou formou reklamy. Televízia pozerá viac ako predtým, aj cez iné zariadenia a platformy.
  • Regionálna TV má nadpriemerne verné publikum. Reklama v regionálnej TV neprekáža, považujú ju za súčasť programu.
  • Cielená reklama na obyvateľov hlavného mesta.
  • Dosah je 600 000 obyvateľov, pravidelných divákov je 200 000. A sú to živí ľudia - nie boti!

Pracujeme s plným nasadením, aby sme vám priniesli aktuálne informácie do domova.

Zo života TV Bratislava ».


 

Mediálny tréning – letná zľava

Cieľom mediálneho tréningu je nadobudnúť potrebné zručnosti a odbornosti, ktoré sú nevyhnutné v kontakte s médiami,
na vystupovanie v médiách a najmä pre prácu v médiách
.

Letná zľava

  • Pre 3 členné skupiny - 450 EUR/osoba
  •  Pre 4 členné skupiny - 350 EUR/osoba
  •  Individuálny tréning - cena dohodou

 

Tréning je určený

Pre budúcich moderátorov
Pre manažérov, ktorí vystupujú v médiách
Pre politikov
Pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoj prejav

Venovať sa vám bude profesionálna trénerka, univerzitná pedagogička  doc. PhDr. Eva Chudinová, PhD. Tréning sa koná v priestoroch televízie a je pripravený pre individuálne potreby jednotlivcov.

Viac o tréningu →Komerčná spolupráca


Komerčná spolupráca
© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam