Hostia Natalia Novakova a Andrej Batyas_modelova konferencia

12.4.2018 18:00

Výdobytky civilizácie ako mobilné telefóny, Internet, mailovanie, cloud a vôbec celá naša komunikácia éterom je ako oheň. O ňom sa tiež hovorí, že je to dobrý sluha ale zlý pán. Hostia v štúdiu nám povedia niečo o kybernetickej bezpečnosti.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

Komické ako tie deti hovoria, každé druhé slovo anglicky aby to vyzeralo múdro. Múdry by pochopil, že je v TV, nie na vedeckej konferencii.rnModerátorka študovala kybernetiku na VŠ (mohla sa priznať), ale nehanbila sa opýtať, že čo je to tá "kritická infraštruktúra" :-)Bravo.
Odpovedať
25.4.2018 18:45 kockatá hlava - po slovensky

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom
TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

KOMENTÁRE
Pekný rozhovor a pani Nora Gill je skutočne osobnosť, ktorá všetky aktivity robí perfektne. Momentálne zhromažďujeme dokumenty, ktoré môžeme zaradiť do témy "My susedia, susedia k nám". ...
Navštívili sme zaujímavú ženu - Noru Gill
Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTU môže byť vaša
reklama

reklama na www.tvba.sk

 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam