Intenzívny moderátorsky tréning pre maximálne 3 osoby ešte tento rok!

24.10.2016   17:41

Televízia Bratislava pripravila Mediálny tréning pre tých záujemcov, ktorí sa chcú stať moderátormi, prípadne potrebujú komunikovať s médiami. Mediálny tréning je intenzívny s individuálnym prístupom ku klientom. Frekventanti sa počas efektívnej prípravy naučia vystupovať pred kamerou, hovoriť do mikrofónu, správne artikulovať a intonovať, získajú základný prehľad o médiách, nadobudnú aj ďalšie zručnosti podľa individuálneho zamerania. Tréning je vhodný aj pre záujemcov, ktorí chcú pracovať ako hovorcovia, prípadne chcú reprezentovať svoju firmu, organizáciu, či spoločnosť pred médiami.

Televízia Bratislava vyškolila mnohých redaktorov a moderátorov, ktorí dnes pracujú v celoplošných médiách, v rozhlasoch, či televíziách alebo v tlačených , či internetových médiách. Mediálny tréning vedie skúsená lektorka a pedagogička doc. PhDr. Eva Chudinová, PhD.

Kde: v priestoroch TV Bratislava, Prokopova 1, Bratislava
Termín: od od 29.11.1016 v čase 10:00 resp. podľa dohody
Počet osôb v kurze: maximálne 3 osoby

Absolventi dostanú osvedčenie o absolvovaní kurzu.

Akciova cena kurzu pre jednotlivca je 560,- EUR.

Informácie a prihlášky: 0903 445 632,  kurzy@tvba.skZdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku
Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:

Ochrana proti spamu: *
grandiocaptcha

Opíšte znaky z obrázku do tohto poľa 

Čo práve pripravujeme

Naozaj sa v bratislavských lesoch ťaží priveľa?
Prečo z Bratislavy zmizlo všetko pekné a hodnotné, čo nám pripomínalo pekné industriálne architektonické diela z minulosti?

.

KOMENTÁRE
Pan sa pomylil. Neviem ake si on kupil auto. Pri novom aute nemam ziadne mesacne naklady nie su, ale pri starom! Robi reklamu "Kupujte si ojazdene vozidla"?
Banky na Slovensku od januára zvyšujú poplatky za niektoré služby a sprísňujú podmienky poskytnutia spotrebných úverov. Prečo siahajú po týchto opatreniach?
Napíšte nám
Vaše meno
Email
Text
Ochrana proti spamu: *
grandiocaptcha

Opíšte znaky z obrázku do tohto poľa
S ľuďmi v regióne sme a naše publikum je vašim zákazníkom.


TV Bratislava je televízia s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama v televízií cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát rozptylom.

Zo života TV Bratislava 

Bude v Bratislave pokračovať chaos pri parkovaní? Jednotnú parkovaciu politiku totiž poslanci mesta nepodporili.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • Ako jediná regionálna stanica v Bratislave, vysiela aj DVB T, čiže každý obyvateľ má možnosť sledovať televíziu bezplatne pomocou antény.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftVšetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM