logo
Nákupný košík


HLAVNÉ MENU

Matej Vagač: Bratislava otvorene zachránila stromy na Kollárovom námestí

11.5.2018 18:00 | Metro Dnes

Bratislavskí aktivisti dosiahli významný úspech. A s sním, my všetci, obyvatelia mesta. Plánovaný výrub stromov na Kolárovom námestí je nezákonný a tak nám tu zeleň zostane. Tento spor so samosprávou a štátnymi orgánmi trval niekoľko rokov, no stálo to za to.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Všetky videopríspevky uverejňujeme aj na:  Youtube kanál TV Bratislava
Diskusia k článku

Pridať príspevok

Pán Matej Vagač zlyháva. V našom dome na Špitálskej je predsedom spoločenstva, mám tam podstrešný byt. V r. 2012 bola zateplená strecha. Po prvej zime termovízia zistila úniky tepla. Pravdepodobne ide banálne, ľahko a lacno odstrániteľné vady (chýbajúca, poškodená alebo nedostatočne zapracovaná fólia). Doteraz nie sú ani objasnené ani napravené. Po termovízii som žiadala prieskum v miestach únikov a opravu v rámci reklamácie. P.Vagač odmietol, podal reklamáciu - ale až po x urgenciách po 16 mesiacoch. Dodávateľ odpísal, že NEPROBLEMATICKÝ okraj strechy je v poriadku. P. Vagač je stavebný inžinier, ale odpoveď mi posunul s tým, že strecha je ok. Upozornila som ho (som laik), že k problematickému okraju strechy sa Atyp-stav nevyjadril a že nie je objektívnym účastníkom, žiadala som sondy. P.Vagač písomne vyhlásil, že moja požiadavka je "nad rámec zákona" a že "ide o danosť bytu v rámci polohy v dome". Možnosť reklamácie zmaril, doby uplynula. Na zhromaždení vlastníci prijali uznesenie, že zrealizujeme znalecký posudok strechy.
P.Vagač pomocou lži (že to robí len 6 ľudí) presadil svojho známeho znalca Ing.Dušana Petríka (robí posudky pre Staré Mesto, kde je p.Vagač poslancom). Znalec prišiel bez technika a bez pomôcok, na strechu nevkročil. Potom vyrobil namiesto posudku "odborné stanovisko" kde je kvantum lží a nepodložených tvrdení. Napr. že bola sonda a podľa robila výpočty firma Strechykom. Sonda nebola vykonaná, firma výpočty nerobila (náš dom ani týchto pánov nepozná). P.Vagač potom vlastníkov na zhromaždení oklamal, že uznesenie splnil a že strecha je v poriadku. MUDr.Katarína Lacová.

Odpovedať
8.11.2018 16:27 katarína Lacová

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 
 /1 >> nasledujúciS ľuďmi v regióne sme každý deň a naše publikum je vašim zákazníkom

  • TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • Systematická a kontinuálna výroba programov na dennej báze pre všetkých obyvateľov Bratislavy a  okolia.
  • TV Bratislava je ofline ako tradičná televízia v sieťach, obsah nepretržite streamuje, a online na požiadanie z archívu.
  • TV reklama je najdôveryhodnejšou a naefektívnejšou formou reklamy. Televízia pozerá viac ako predtým, aj cez iné zariadenia a platformy.
  • Regionálna TV má nadpriemerne verné publikum. Reklama v regionálnej TV neprekáža, považujú ju za súčasť programu.
  • Cielená reklama na obyvateľov hlavného mesta.
  • Dosah je 600 000 obyvateľov, pravidelných divákov je 200 000. A sú to živí ľudia - nie boti!

Pracujeme s plným nasadením, aby sme vám priniesli aktuálne informácie do domova.

Zo života TV Bratislava ».


 

Mediálny tréning – letná zľava

Cieľom mediálneho tréningu je nadobudnúť potrebné zručnosti a odbornosti, ktoré sú nevyhnutné v kontakte s médiami,
na vystupovanie v médiách a najmä pre prácu v médiách
.

Letná zľava

  • Pre 3 členné skupiny - 450 EUR/osoba
  •  Pre 4 členné skupiny - 350 EUR/osoba
  •  Individuálny tréning - cena dohodou

 

Tréning je určený

Pre budúcich moderátorov
Pre manažérov, ktorí vystupujú v médiách
Pre politikov
Pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoj prejav

Venovať sa vám bude profesionálna trénerka, univerzitná pedagogička  doc. PhDr. Eva Chudinová, PhD. Tréning sa koná v priestoroch televízie a je pripravený pre individuálne potreby jednotlivcov.

Viac o tréningu →Komerčná spolupráca


Komerčná spolupráca
© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam