Matej Vagač: Bratislava otvorene zachránila stromy na Kollárovom námestí

11.5.2018 18:00 | Metro Dnes

Bratislavskí aktivisti dosiahli významný úspech. A s sním, my všetci, obyvatelia mesta. Plánovaný výrub stromov na Kolárovom námestí je nezákonný a tak nám tu zeleň zostane. Tento spor so samosprávou a štátnymi orgánmi trval niekoľko rokov, no stálo to za to.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

Pán Matej Vagač zlyháva. V našom dome na Špitálskej je predsedom spoločenstva, mám tam podstrešný byt. V r. 2012 bola zateplená strecha. Po prvej zime termovízia zistila úniky tepla. Pravdepodobne ide banálne, ľahko a lacno odstrániteľné vady (chýbajúca, poškodená alebo nedostatočne zapracovaná fólia). Doteraz nie sú ani objasnené ani napravené. Po termovízii som žiadala prieskum v miestach únikov a opravu v rámci reklamácie. P.Vagač odmietol, podal reklamáciu - ale až po x urgenciách po 16 mesiacoch. Dodávateľ odpísal, že NEPROBLEMATICKÝ okraj strechy je v poriadku. P. Vagač je stavebný inžinier, ale odpoveď mi posunul s tým, že strecha je ok. Upozornila som ho (som laik), že k problematickému okraju strechy sa Atyp-stav nevyjadril a že nie je objektívnym účastníkom, žiadala som sondy. P.Vagač písomne vyhlásil, že moja požiadavka je "nad rámec zákona" a že "ide o danosť bytu v rámci polohy v dome". Možnosť reklamácie zmaril, doby uplynula. Na zhromaždení vlastníci prijali uznesenie, že zrealizujeme znalecký posudok strechy.
P.Vagač pomocou lži (že to robí len 6 ľudí) presadil svojho známeho znalca Ing.Dušana Petríka (robí posudky pre Staré Mesto, kde je p.Vagač poslancom). Znalec prišiel bez technika a bez pomôcok, na strechu nevkročil. Potom vyrobil namiesto posudku "odborné stanovisko" kde je kvantum lží a nepodložených tvrdení. Napr. že bola sonda a podľa robila výpočty firma Strechykom. Sonda nebola vykonaná, firma výpočty nerobila (náš dom ani týchto pánov nepozná). P.Vagač potom vlastníkov na zhromaždení oklamal, že uznesenie splnil a že strecha je v poriadku. MUDr.Katarína Lacová.

Odpovedať
8.11.2018 16:27 katarína Lacová

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 


Pomáhame vám meniť svet k lepšiemu                     Bratislava Dnes »    Diskusné programy »

Ďakujeme - že nás sledujete každý deň

NA TRHU
12. rokov

a ďalšie roky zotrváme

Svoju životaschopnosť sme ukázali, napriek zložitým podmienkam.

PROGRAM PRIPRAVUJE
> 24
spolupracovníkov

Pracujeme s plným nasadením, aby sme vám priniesli program domov.

VÝROBA PROGRAMU
2500

minút mesačne

Každý deň skladáme nový program - nevysielame v slučke. Sledujte stále. 

DOSTUPNOSŤ
> 600 000

obyvateľov 

Káblové rozvody, DVB -T,
IPTV, Stream video, Archív on demand

PUBLIKUM
> 200 000
pravidelných divákov

Regionálna televízia je pre ľudí dôveryhodná a má mienkotvornú funkciu.


LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom
TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTU môže byť vaša
reklama

reklama na www.tvba.sk

 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam