Duchovný - Miroslav Kocúr: Veľká noc je pre kresťanov väčší sviatok ako Vianoce, symbolizuje nádej

30.3.2018 18:00 | Metro Dnes

Veľká noc nám avizuje, že je tu jar a aj tí, ktorí nemajú radi tradície, ktoré sa s ňou spájajú, sa isto tešia že sa blížia teplé dni. Pre kresťanov je však veľká noc aj čímsi viac – je to jeden z najväčších duchovných sviatkov. Aký má význam?Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

Úbohé od úbohých ľudí, bez kontaktu s realitou, znalosťami a sebareflexiou a históriou. Charakter predklonu, odborník a expert podľa rektálnej servilnosti, je bežná MEDIÁLNA SKUTOČNOSŤ. G R A T U L U J E M !!!
Odpovedať
18.4.2018 02:02 Michal Vrana, jednofarebný odborník na všetko

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom
TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

KOMENTÁRE
Pekný rozhovor a pani Nora Gill je skutočne osobnosť, ktorá všetky aktivity robí perfektne. Momentálne zhromažďujeme dokumenty, ktoré môžeme zaradiť do témy "My susedia, susedia k nám". ...
Navštívili sme zaujímavú ženu - Noru Gill
Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTU môže byť vaša
reklama

reklama na www.tvba.sk

 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam