Myslíte, že chytiť rybu na Dunaji je jednoduché? Presvedčte sa samy!

7.6.2018 18:00

Krásnou súčasťou našej Petržalky je aj veľká rieka Dunaj. Nie len že vytvára prírodnú kulisu, nábrežie vhodné na šport a relax s celou rodinou, ale navyše môže byť aj rajom pre rybárov.


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

” Sprej FISH XXL neboli “Dynamite” nastříkáte na návnadu, a údajně máte “zaručený fantastický úlovek” . Právě jsme slyšeli hezkou pohádku pro romantické chlapy, ale děláte dobře, že hledáte kritické recenze. Nějaký Andrew Moore sice v britském Centru pro rybářství pracuje, ale BBC nikdy o feromonech “FISH XXL” , ani “Fish Hungry” nereferovala (vizte ZDE). https://rybydynamit.com/#4 Dlouho však žádný z nich neměl přes 55cm. To se však nedařilo i ostatním rybářům (většina jich nechytila vůbec nic), a tak když jsem ulovil 58cm šupináče, byli jsme hnedka ve hře o vítězství. Sahali jsme po něm hned několikrát. Ať už to byl amur 2cm pod míru (amuři se bodovali tuším až od 70 cm) nebo několik kaprů těsně pod 55cm.
Odpovedať
6.7.2018 13:19 Dimphena_Schmidt

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 

Livestream

 


V krátkom čase uvidíte

 

Radosa, Vetrák, Šesták: Ako Petržalka rieši problémy s parkovaním
Naozaj potrebujeme okrem mestskej samosprávy aj 17 samospráv samotných mestských častí?
Radosa, Farkašovská a Pätoprstá: Zelená a čistá Petržalka – jedna z priorít samosprávy na tento rok
Ako zlepšiť dopravu v Bratislave?
Prečo štúdium na technických univerzitách mladých neláka?

.

KOMENTÁRE
PSYCHIATRI STÁLE NEDOSTÁVAJÚ DOSTATOČNÝ A PRAVIDELNÝ PRIESTOR V MÉDIÁCH, ABY MOHLI VYSVETĽOVAŤ (nie manipulovať a robiť politiku)POHNÚTKY OSôB, ZÁMERY, CIELE PRIEHĽADNÉ, ale AJ KAMUFLOVANÉ, ...
Navštívili sme - Ľubomíra Izáková
Napíšte nám
Vaše meno
Email
Text
Pomáhame vám meniť svet k lepšiemu.

METRO DNES
BESEDA O PIATEJ
KOMUNÁLNY DUEL

S ľuďmi v regióne sme a naše publikum je vašim zákazníkom.TV Bratislava je televízia s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama v televízií cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát rozptylom.

Zo života TV Bratislava 

Bude v Bratislave pokračovať chaos pri parkovaní? Jednotnú parkovaciu politiku totiž poslanci mesta nepodporili.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM