Myslíte, že chytiť rybu na Dunaji je jednoduché? Presvedčte sa samy!

7.6.2018 18:00

Krásnou súčasťou našej Petržalky je aj veľká rieka Dunaj. Nie len že vytvára prírodnú kulisu, nábrežie vhodné na šport a relax s celou rodinou, ale navyše môže byť aj rajom pre rybárov.


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

” Sprej FISH XXL neboli “Dynamite” nastříkáte na návnadu, a údajně máte “zaručený fantastický úlovek” . Právě jsme slyšeli hezkou pohádku pro romantické chlapy, ale děláte dobře, že hledáte kritické recenze. Nějaký Andrew Moore sice v britském Centru pro rybářství pracuje, ale BBC nikdy o feromonech “FISH XXL” , ani “Fish Hungry” nereferovala (vizte ZDE). https://rybydynamit.com/#4 Dlouho však žádný z nich neměl přes 55cm. To se však nedařilo i ostatním rybářům (většina jich nechytila vůbec nic), a tak když jsem ulovil 58cm šupináče, byli jsme hnedka ve hře o vítězství. Sahali jsme po něm hned několikrát. Ať už to byl amur 2cm pod míru (amuři se bodovali tuším až od 70 cm) nebo několik kaprů těsně pod 55cm.
Odpovedať
6.7.2018 13:19 Dimphena_Schmidt

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom

TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTu môže byť vaša reklama
reklama na www.tvba.sk

REKLAMA


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam