Navštívili sme - Ľubomíra Izáková

11.4.2017 17:04 | TVBA

V posledných rokoch sa slovné spojenie „duševné zdravie“ skloňuje akosi častejšie. Hľadáme významy slov psychológ a psychiater a chceme vedieť, čo robia. Dnes sme navštívili v našom pravidelnom cykle sympatickú psychiatričku, ktorá nás hádam presvedčí, že sa týchto lekárov, ktorí vidia do ľudskej duše, nemusíme báť.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

PSYCHIATRI STÁLE NEDOSTÁVAJÚ DOSTATOČNÝ A PRAVIDELNÝ PRIESTOR V MÉDIÁCH, ABY MOHLI VYSVETĽOVAŤ (nie manipulovať a robiť politiku)POHNÚTKY OSôB, ZÁMERY, CIELE PRIEHĽADNÉ, ale AJ KAMUFLOVANÉ, PORUCHY OSOBNOSTÍ,GENETICKÉ LIMITY A SLABOSTI ANGAŽOVANÝCH OBČANOV. POTOM AJ TAK SYSTÉMY A REŽIMY VYZERAJÚ. "CITIZEN FRIENDLY" (PSEUDO). KOĽKÝM POMÝLENÝM A ZVRÁTENÝM PROCESOM A NÁLADÁM SA DALO PREDÍSŤ !
NIEKTORÍ (STÁLE JE ICH DOSŤ) NECHÁPU a NIE SÚ SCHOPNÍ CHÁPAŤ. OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV - BRZDA PREVENCIE.
VäČŠiNa LEKÁROV SI STÁLE MYSLÍ, ŽE O ZDRAVÍ (POSTUPE, FORME LIEČBY) ČLOVEKA NEROZHODUJE KONKRÉTNY PACIENT, ale nezákonne LEKÁR (mimo zákonne vymedzených diagnóz) !!!!!

Odpovedať
16.7.2018 02:22 Juraj Radostný-Veselý, donór, z Nadácie Bunga Bunga, rukomník mentálne limitovaných zdravotníkov

Inteligentná žena, kiež by všetci lekári boli inteligentní, empatickí, schopní počúvať, analyzovať a správne vyhodnocovať. Bez syndrómu nadradenosti.
Odpovedať
2.7.2017 22:00 Janíčko Ľúbezný, málo vystískaný

Ale aspoň viete na com ste,pani a dámy a kde ste to pobabrali.
Odpovedať
1.5.2017 16:30 Peyrac

Gramatika a interpunkcia cez mobil, to je celkom komplikovaná záležitosť.
Odpovedať
30.4.2017 15:44 Peyrac

Psychiatri ako doktor Černák by mali skončiť a opustit svoje fleky. Videl som jeho výpovede v 13 komnate a stačilo mi. Alebo ti, ktorí zaskrtaju na recepty poistovnu ale v pohode za polhodinu mentálnej masturbacie výberu 30 euro.
Odpovedať
30.4.2017 15:42 Peyrac

Nuz niektori netusia, ze existuju zivicichy na roznom stupni formy zivota (vratane cloveka, ktory sam seba ;) uz davno predcasne nazval homo sapiens sapiens, namiesto semisapiens), ale aj rastliny. Nikto, okrem cloveka, nevie a netusi, ze kon je kon, krava krava (ani ona sama o sebe). Psyciatri by mali dostavat vacsi priestor v mediach, mohli by tam vysvetlovat poruchy osobnosti a ochorenia ludi, ktori sa tam dookola, systematicky a chronicky v roznych profesiach objavuju.
Odpovedať
30.4.2017 13:17 Ivan Braduch

Áno videl som nejaký indický film, tuším Miliónár z chatrče sa to volalo, tiež to bolo o kvalite vstupov a výstupov a pochopenia zmyslu existencie všetkých bytostí, nielen živočichov.
Odpovedať
28.4.2017 14:03 Peyrac

Keďže sú skoro všetky živočíchy z málo odolného, až nekvalitného materiálu, dostávajú pred a počas života aj nekvalitné a obmedzujúce externé a interné vstupy a impulzy, ktorých následkom je len limitovaná schopnosť vnímania vlastnej existencie a príčinných súvislostí, čiže aj nekvalitné, zmätočné, pomýlené výstupy od/zo živočíchov.
Odpovedať
28.4.2017 12:12 MVDr. Ivan ĽAHMO, od Janíčka, od MUDr. Gejza Ničovský

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom
TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

KOMENTÁRE
Pekný rozhovor a pani Nora Gill je skutočne osobnosť, ktorá všetky aktivity robí perfektne. Momentálne zhromažďujeme dokumenty, ktoré môžeme zaradiť do témy "My susedia, susedia k nám". ...
Navštívili sme zaujímavú ženu - Noru Gill
Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTU môže byť vaša
reklama

reklama na www.tvba.sk

 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam