Primátor odpovedá 11/2018 - o zákaze hazardu v Bratislave, bezpečnosti a doprave

14.6.2018 18:00 | Jozef Hübel

Aké dôsledky pre našu metropolu bude mať rozhodnutie Krajského súdu v Bratislave zo 7.júna tohto roku, kedy zrušili zákaz hazardu na území nášho hlavného mesta prijatý ešte vlani v máji? Rozšíri sa opäť hazard aj na miesta, kde už bol zakázaný? Prečo súd nebral do úvahy vyše 136 tisíc podpisov bratislavčanov proti hazardu? Bude centrum Bratislavy bezpečnejšie po vražde Filipínčana koncom mája? Aké opatrenia príjme mesto pre to, aby sme sa nemuseli v jeho uliciach báť? Pomôže 56 nových vlakových spojení zlepšiť dopravnú situáciu v našej metropole? Nielen na tieto otázky odpovie primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal moderátorovi Jozefovi Hübelovi v relácii Primátor odpovedá. 

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom

TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTu môže byť vaša reklama
reklama na www.tvba.sk

REKLAMA


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam