Rozhovor o sebaobrane pre každého s Tiborom Sklutom

11.7.2018 18:26

Každý sa snaží vyhýbať sa nebezpečným situáciám, ale niekdy sa aj tak dostanete do stretu s útočníkom. Možno na večernej prechádze mestom, možno za bieleho dňa. Viete sa aspoň trochu brániť alebo efektívne reagovať?

 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

Pridať príspevok

S touto cestou chcem poďakovať pani Valentovej a tvba.sk za doterajšiu spoluprácu. V budúcnosti veľmi rád by sme ukázali naše vedomosti aj občanom Bratislavy, priamo na ulici! K vašej práci prajem veľa úspechov a úsmevov! S pozdravom: Tibor Sklut -tréner sebaobrany Kobukrav
Odpovedať
13.7.2018 18:31 Tibor Sklut

Pridať príspevok
Meno *:
Váš email:
Text *:
 LIVE

 

Sme s ľuďmi v regióne a naše publikum je vašim zákazníkom

TV Bratislava je médium s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ideu. Reklama cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát z rozptylu.

TV Bratislava

  • Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.
  • TV Bratislava mesačne vyrobí 2500 minút programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  • TV Bratislava má dostupnosť pre viac ako 600 000 obyvateľov na celom Slovensku.
  • TV Bratislava má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, cca 200 000 pravidelných divákov.
  • TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál a je jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.

 

Napíšte nám
Vaše meno
Email
TextTu môže byť vaša reklama
reklama na www.tvba.sk

REKLAMA


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam