logo
Nákupný košík

HLAVNÉ MENU
O Nás / Reklama / Blog / Kontakt

Blog: Ako na TV reklamu

Možno neviete, aká je televízia účinná, prečo ju internet neporazil, ale naopak pomohol, sleduje viac aj nové zariadenia. Zároveň zaradenie TV reklamy v mediamixe napomáha onlinu? Synergia je úchvatná!

Vedeli ste o tom, že v regionálnej televízií sa dá reklama objednať za zlomok ceny celoplošnej TV? Vedeli, tak prečo váhať?
Táto sekcia je určená tým, ktorí uvažujú o TV reklame, ale nemajú dostatok informácií a skúseností. Tu sa dozviete všetko podstatné o reklame v televízií a ako sa dostať medzi úspešných.


 

Ako postupovať

  1. Zabudnite na predsudky. Možno si myslíte, že  všetko prevalcoval internet. Zamyslite sa aj nad tým, prečo najznámejšie väčšinu rozpočtu dávajú do televízie. Prečítajte si najskôr, prečo je TV taká úspešná. Ak si nemôžete dovoliť (nepotrebujete) národnú televíziu, inzerovať môžete v regionálnej TV s menším rozpočtom. 
  2. Prečítajte si, ako sa dostať do televízie. Poradíme vám, ako sa plánuje televízna kampaň - podľa kritérií, ktoré ste si stanovili.
  3. Prečítajte si o jednotlivých formátoch a ich výhodách, predtým ako sa rozhodnete.
     

Prečo je televízia taká úspešná »

 


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam