Výroba - film a video

Poskytujeme kompletný servis, t.j. kreatívny koncept, vypracovanie scenára, výber tvorivého a realizačného štábu, nakrúcanie, postprodukcia a výroba vysielacích nosičov.
  • reklamné a telenákupné spoty

  • televízne programy

  • film

  • rôzne audiovizuálne formy

Výsledky sú kvalitatívne určené najmä pre televízne vysielanie. Máme profesionálne technológie, ľudské zdroje a dlhoročné skúsenosti.

 

Prečo spolupracovať s Viva Studio?

V oblasti pôsobíme už od roku 1993. 
Služby realizujeme prostredníctvom spoločnosti Viva Studio, s.r.o., ktorej sme dcérskou spoločnosťou.

Vďaka zahraničným klientom sme sa stali vyhľadávanou spoločnosťou najmä v oblasti telenákupu. Viac ako 10 rokov sme denne produkovali verzie pre rôzne televízne stanice v Európe, najmä pre Nemecko a Švajčiarsko, ale aj Poľsko.

Skúsenosti máme najmä s výrobou hraných spotov. Spolupracovali sme s desiatkami známych slovenských režisérov a kameramanov.

Vyrábali sme televízne programy pre známe celoplošné stanice. Spolupracovali sme so všetkými známymi TV stanicami na Slovesku a v Čechách, príležitostne spolupracujeme aj s ostatnými zahraničnými TV. Realizované projekty: http://www.vivastudio.sk/sk/projekty/


Medialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftMedialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM