logo
Nákupný košík

HLAVNÉ MENU
O Nás / Reklama / Blog / Kontakt

Viva Studio

Viva Studio vzniklo v roku 1993 a patrí medzi produkčné spoločnosti s najdlhšou tradíciou, ako jedno z prvých súkromných televíznych štúdií na Slovensku, patrí medzi najvýznamnejčie spoločnosti svojho druhu na Slovensku.
Už v roku 1994 sme disponovali kompletným technologickým reťazcom profesionálnych TV zariadeni vo formáte Betacam SP. Medzi prvými na Slovensku sme prevádzkovali nelineárne strihové pracovisko AVID Média Composer a digitálny Betacam. Okrem kamier a strižní sme prevádzkovali, aj v tom čase ojedinelé zariadenia, kamerový žeriav  Jimmi Jib, steadycam a počítačovú grafiku Emily Dubner.

Viva Studio, ako dodávateľ televíznej objednávkovej tvorby a záznamov z podujatí, je jeden z piatich najvýznamnejších subjektov vo filmovej  a televíznej produkcii na Slovensku, popri DNA, Oreo, Atack film a JAM film. Uvádza to Ministerstvo kultúry vo svojom dokumente  Správa o stave a potenciáli kreatívneho priemyslu na Slovensku (strana 55) ako výsledok svojho prieskumu trhu 2016.

 

Poskytujeme kompletný servis pri výrobe audiovizuálnych programov: reklama, film, televízne relácie a záznamy z podujatí. Výsledky našej práce sú určené najmä pre klasické televízne vysielanie. Dôvodom je, že televízne vysielanie ( oproti internetu) má náročné technické normy na kvalitu obrazu a zvuku, ale aj z dôvodu regulácie Radou pre vysielanie a nárokov na obsahovú kvalitu.


Viac z histórie spoločnosti Viva Studio
.

Produkcia s Viva Studiom - početné benefity

  • Môžete sa na nás spoľahnúť. Máme profesionálne technológie, ľudské zdroje a dlhoročné skúsenosti. Naše produkty sú overené časom: televízna produkcia od r. 1993. 
  • Referencie u klientov - niektorí klienti spolupracovali alebo spolupracujú na dennej báze viac ako 10 rokov. 
  • Referencie u subdodávateľov (umelcov a technikov), nikto sa nemôže sťažovať, že by niekedy nedostal vyplatené.
  • Prípadná nespokojnosť alebo reklamácia sa vždy rieši prednostne.
  • Zásadne hľadáme spôsob ako sa veci dajú urobiť.
  • Vždy dodržíme rozpočet - nenavyšujeme cenu.

Neváhajte prekonzultovať formu a vyžiadať si nezáväznú cenovú kalkuláciu. 
Napíšte alebo zavolajte
0903 445 632

reklama@tvba.sk
 


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam