Trendy na rok 2018

Nové trendy v marketingu nás potešili, implementovali sme ich dávnejšie - celkom prirodzene. 

Kľúčové body:

  • TVBA už od roku 2008 vysiela naživo a najmä záznamy zo zastupiteľstiev zastupiteľstvá sa stali špecifickou "reality show", na ktorú sa aktéri starostlivo pripravujú.
  • TVBA ponúka okrem live streamu aj odvysielanie v klasickej TV - postará sa o publikum, ktoré inak je potrebné nakúpiť na internete.
  • TVBA záznam live streamu uloží do archívu - VOD, kde si ho užívatelia bez problémov nájdu a môžu odsledovať.
  • Natívne PR v podmienkach TVBA znamená zaznamenať udalosť bežným redakčným spôsobom - t.j. bez reklamy - v súlade s podmienkami licencie pre TV vysielanie.

 

Živé video

Televízia od roku 2008 streamuje obsah vysielania (ten či ide do káblových rozvodov) aj  na internet. To znamená, že televíziu nepretržite možno sledovať na webovej stránke. 

Realizuje aj záznamy s online prenosom na internet - streaming. Nakrúca pravidelne zastupiteľstvá, tlačové besedy a diskusie. Najmä zastupiteľstvá sú skutočne "reality show".Výhodou je, že pri spolupráci s nami, okrem živého vysielania na internete, záznam neskôr odvysielame aj v lineárnej televízií. Záznam v archíve, video on demand, je samozrejmosťou. Znamená to, že okrem samotnej výroby ponúkame aj naše divácke publikum. V iných prípadoch musí klient realizovaať reklamnú kampaň vopred, aby si ľudia našli čas a video našli na internete. 
Poskytujeme:

  • výroba živého videa pre internet
  • záznam pre TV vysielanie + publikum TV = distribúcia 
  • nové programové nápady a tipy, pretože sme z branže
     

Natívna reklama

Propagáciu, napríklad kultúrneho podujatia alebo aktivít úradov a inštitúcií mesta, realizujeme natívnym spôsobom. Elektronické TV média s licenciou totiž, na rozdiel od "internetových TV", online videa a všetkých ostatných médií, sú regulované zákonom a ten im ukladá vyhnúť sa riadnej alebo skrytej reklame v programovom obsahu.
Inak to ani nerobíme. ( PR obsah s reklamnými prvkami by sme museli odvysielať v reklamnom bloku.)

Natívne PR v podmienkach TVBA znamená zaznamenať udalosť bežným redakčným spôsobom - t.j. bez reklamy - v súlade s podmienkami licencie pre TV vysielanie. Inak to ani nešlo.

Formou natívnej reklamy (PR) je aj spolupráca s inštitúciami (samospráva) ako AFP (program financovaný inzerentom), kde si klient de facto "objednáva" pozitívne vnímanie obyvateľľstva o činnosti samosprávy. Vzhľadom k tomu, že TVBA ako vysielateľ s licenciou je povinný informovať objektívne a nezaujato, nemôže sa vyhnúť problémom a robiť reklamu, tak pozitívne PR spočíva v tom, že "samospráva informuje a rieši problémy".

 

http://www.tvba.sk/md/televizne-vysielanie/ Inzercia v TV BratislavaVšetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM