Služby

Poskytujeme komplexné služby v oblasti televíznej reklamy, komunikácie, tvorbu audiovizuálneho diela vo všetkých žánroch a služby s tým súvisiace.  

Televízna reklama
Televízna reklama je kráľovnou medzi reklamnými formátmi. Má jedinečnú presvedčovaciu schopnosť, zapamätateľnosť, dokáže predviesť vzrušenie, napätie, krásu, názorne ukázať ako fungujú výrobky a ako sú účinné. Ponúkame všetky formy reklamy, ktoré sú známe z národnej televízie: reklamný spot, sponzoring, telenákup a product placement

Public relations - komunikácia s verejnosťou
Prostredníctvom televízie sa rýchlo stanete rýchlo víťazom na miestnom trhu. Jednoduchý prenos emócií a oznámenie svojho posolstva širokej populácií patrí k výhodám TV komunikácie. PR formáty sú  vysoko akceptované obyvateľstvom a majú vynikajúci ohlas

Online inzercia na www.tvba.sk
 Synergiou televízie a internetu si zaistíte plošné oslovenie potenciálnych zákazníkov, ktorí môžu tak získať podrobnejšie informácie o vašich produktoch z internetu.  

Multiregionálna TV reklama
Ponúkame možnosť dohodnúť si spoluprácu viacerých televízii na jednom mieste. Televízie majú totiž rôznu kvantitatívnu úroveň, rozsah a obsah vysielania, rôznu cenovú politiku. Komunikovať s každou osobitne je zložité a časovo náročné.

Televízna produkcia
Poskytujeme kompletný servis, t.j. kreatívny koncept, vypracovanie scenára, výber tvorivého a realizačného štábu, nakrúcanie, postprodukcia a výroba vysielacích nosičov.

Dabing a zvukové štúdio
Doprajte svojmu videu profesionálny hlasový prejav. Na svojom konte máme známe seriály a hrané filmy. Dabing reklamných spotov a dokumentárnych filmov je denná rutina - speakrov máme doma, privediete si, alebo za vás oslovíme. 

Postprodukcia a prenájom zariadení
Ak ste reklamná agentúra alebo produkčná spoločnosť, ktorá nevlastní technológiu, sme tu pre Vás. Profesionálni strihači s dlhoročnou praxou pri tvorbe náročných žánrov, strižne na platforme MC AVID a  zvukové štúdio Protools.  K dispozícií máme aj formát Betacam. 

Online prenosy a záznamy podujatí
Zabezpečíme online prenos podujatia na internete, ale po dohode záznam z podujatia aj odvysielame v klasickej televízií, plus stream z vysielania na internete.

Mediálny tréning a kurzy moderovania
Mediálny tréning poskytujeme aj súkromným osobám, ktoré sa chcú stať moderátormi a redaktormi. Mediálny tréning navrhneme konkrétnym záujemcom podľa ich potrieb, záujmu, schopností a predpokladov.

Doplnkové služby
Konzultácie z oblasti TV biznisu: rozpočty - televízna produkcia a postprodukcie, televízna kampaň všeobecne ( národná, regionálna, multiregionálna), služby medialnej agentúry a služby PR agentúry. 


  • Neváhajte prekonzultovať formu a vyžiadať si nezáväznú cenovú kalkuláciu. 
    Napíšte nám alebo zavolajte: 0903 445 632 reklama@tvba.sk

Medialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftMedialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM