Mediálny tréning

Cieľom mediálneho tréningu je nadobudnúť potrebné zručnosti a odbornosti, ktoré sú nevyhnutné v kontakte s médiami. Do mediálneho tréningu by mali byť zaradení tí pracovníci spoločnosti, ktorí budú „tvárami“ projektu.

 

 

Počas mediálneho tréningu sa frekventanti zoznámia so slovenskou mediálnou scénou, s konkrétnymi zásadami pri komunikácii s médiami, ako aj s nástrojmi, ktoré používajú novinári pri získavaní exkluzívnych informácií (najčastejšie negatívnych) od spoločnosti. Nadobudnú zručnosti pri vystupovaní pred kamerou, mikrofónom, zoznámia sa s prvkami efektívnej komunikácie.

Mediálny tréning poskytujeme aj súkromným osobám, ktoré sa chcú stať moderátormi, redaktormi. Mediálny tréning „ušijeme na mieru“ konkrétnym záujemcom podľa ich záujmu, schopností a predpokladov.

Za mediálnym tréningom stojí TV Bratislava - City TV, s.r.o., ktorá ponúka priestory profesionálnej televízie (od roku 2007 prevádzkuje úspešnú Televíziu Bratislava), v podmienkach profi štúdia, vrátane kamier, personálu a profesionálnych strižní ako aj vyhotovenie záznamov z tréningu, ktoré môžu slúžiť ako študijný materiál. Priestory štúdia profi TV Bratislava si prenajímajú aj ďalšie agentúry, ktoré poskytujú služby v oblasti mediálneho trénerstva.

Mediálny tréning v rámci media relations (vzťahov s médiami) je organickou súčasťou public relations (vzťahov s verejnosťou) ako významného nástroja marketingovej komunikácie každej spoločnosti. Cieľom mediálneho tréningu je príprava na mediálne pôsobenie všetkých zainteresovaných predstaviteľov konkrétnej spoločnosti (konkrétneho projektu spoločnosti), ktorí potrebujú dosiahnuť pozitívne pôsobenie spoločnosti (projektu) na verejnosť.   
    1. Máme dostatok referencií - osobnosti, ktoré sú na obrazovkách národných televízií, na miestach hovorcov, vo vrcholovej politike alebo manažmente významných spoločností.
    2. Máme dostatok kvalitných lektorov - pedagógov masmediálnych vysokých škôl.
    3. Máme poctivý prístup k práci.

Mediálny tréning a školenie moderátorov

Poskytujeme aj ďalšie služby s tým súvisiace. Už v roku 1995 sme spolupracovali s TV Markíza pri školení budúcich redaktorov, neskôr pri medialnom tréningu politikov a manažérov. Od roku 2007 kedy začala vysielať TV Bratislava sa stalo pre nás výchova redaktorov a moderátorov denným chlebíkom a veľmi úspešne - tak sme začali túto službu ponúkať aj komerčne. Vieme totiž úspech garantovať a máme dostatok kvalitných lektorov.

.

  • Neváhajte prekonzultovať formu a vyžiadať si nezáväznú cenovú kalkuláciu. 
    Napíšte nám alebo zavolajte: 0903 445 632 reklama@tvba.sk

Medialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftMedialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM