Inzercia na www.tvba.sk

Reklama  na internete vám pomôže zvýšiť vplyv a vnímanie TV kampane.  Synergiou televízie a internetu si zaistíte plošné oslovenie potenciálnych zákazníkov, ktorí môžu tak získať podrobnejšie informácie o vašich produktoch z internetu.

Banner
je grafická forma internetovej reklamy. Bannerom môže byť statický obrázok, ale častejšie sa používajú animované bannery, ktoré skôr upútajú pozornosť ( alebo odradia). Bannery majú význam predovšetkým pre budovanie značky, prípadne pre propagáciu akcií či zaujímavých noviniek.Veľkosť bannerov, či ostatné technické podklady vám dodáme na vyžiadanie.

PR článok
PR článok je ako ľubovoľný článok na vašom obľúbenom serveri. Redakčný článok sa od PR článku vôbec nelíši formou, ale na rozdiel od bežného článku je PR článok reklama, ktorá sa dojem objektivity snaží navodiť. PR článok je reklamný formát, ktorý umožňuje účinne zasiahnuť cieľovú skupinu.Výhodou PR článku je malá agresivita. Užívatelia túto reklamu nevnímajú negatívne a pozitívne môžu byť aj dopady spätných odkazov na optimalizáciu webu (SEO).

PR články informujú o akciách, novinkách, nových produktoch a službách, úspechoch vo firme ale i o zmenách či dôležitých situáciách v rôznych oblastiach. Vo svete marketingu predstavuje skratka PR aj vzťah s verejnosťou (public relations = PR). Dôležitou hodnotou PR článku je informácia, preto je vhodné spojiť PR článok s novým tovarom či službou, alebo zaujímavosťou z oboru. Do článku pridávame URL odkazy.

Článok môže mať akýkoľvek rozsah. Podklady dodajte v súbore World a fotografie vo formáte JPG/JPEG.

 

Cenník online inzercie 

Otvoriť

  • Neváhajte prekonzultovať formu a vyžiadať si nezáväznú cenovú kalkuláciu. 
    Napíšte nám alebo zavolajte: 0903 445 632 reklama@tvba.sk

Medialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftMedialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM