Sledovanosť

Televízia vysiela v nielen Bratislave, ale aj ďalších káblových rozvodoch na Slovensku. Dosah televízie je okolo  600 000 obyvateľov na relevantnom území, ktorým je Bratislavský kraj.
Do svojho publika zaratávame iba obyvateľov Bratislavského kraja - pre ktorých vyrábame program, hoci nás môžu sledovať aj obyvatelia iných krajov a cez internet - celý svet.

Program šíri prostredníctvom: UPC, Swan, Digislovakia v Bratislave,
DVB-T, 26. kanál v Bratislavskom kraji, Magio na celom Slovensku, Antik na východnom Slovensku, DSI data na strednom Slovensku a internetového streamu.

Sledovanosť

Publikum, ktoré pravidelne sleduje televíziu je okolo 200 000 divákov. Deklarovaný počet divákov opierame o prieskum sledovanosti od renomovanej agentúry.
Prieskum Dicio z r.2011 ukázal, že 35,5 % obyvateľov Bratislavy pravidelne sleduje TV Bratislava. Denná sledovanosť (daily reach) je 11,5 % , Sledujú za za 3 dni (širšie publikum) je 24 %.
Regionálnu televíziu sleduje skupina obyvateľov, ktorá sa zaujíma o dianie vo svojom okolí - spoločenský zodpovedný človek.

Sledujú viacej ženy (51%) ako muži (49 %). Najviac v produktívnom veku 30-44 rokov a 45-59 rokov.

Prieskum sledovanosti

  • Neváhajte prekonzultovať formu a vyžiadať si nezáväznú cenovú kalkuláciu. 
    Napíšte nám alebo zavolajte: 0903 445 632 reklama@tvba.sk

Medialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftMedialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM