TV reklama / inzercia

Objavte silu TV reklamy

Žiadne iné médium nezohráva takú veľkú úlohu v každodennom živote ľudí ako televízia. 

Už samotné televízne nasadenie vzbudzuje u divákov rešpekt.  Značka sa ocitá v "dobrej spoločnosti“ a divák ju vďaka vážnosti televízneho média ako takého automaticky priraďuje do svojích top značiek bez toho, aby si to uvedomoval.

 

 • Tradičné sledovanie televízie je u ľudí stále preferovaný spôsob trávenia času. Televízia je pevne integrovaná v každodennom balíku médií.
 • Na Slovensku je až 4 mil. obyvateľov, ktorí sledujú televíziu niekoľko hodín denne. Tí, ktorí sa odklonili od klasického pozerania, sledujú televíziu prostredníctvom internetu.
 • Televízia je stále najefektívnejšou možnosťou komunikácie s masovým publikom. 
 • Regionálna TV: ľudia jej dôverujú, je cielená, neotravuje - má budúcnosť.

  Prečo je televízna reklama taká úspešná?


Čo ponúkame

 

TELEVÍZNA REKLAMA

Televízna reklama je kráľovnou medzi reklamnými formátmi.
Má jedinečnú presvedčovaciu schopnosť, zapamätateľnosť, dokáže predviesť vzrušenie, napätie, krásu, názorne ukázať ako fungujú produkty a ako sú účinné.

 

SPONZORING + KONTENT

Televízia dnes ponúka inzerentom viac ako kedykoľvek predtým. Existuje veľa možností otvorených značkám prostredníctvom sveta partnerstva v oblasti televízneho obsahu.


 

PUBLIC RELATIONS A NATIVE ADS

PR formáty sú  vysoko akceptované obyvateľstvom a majú vynikajúci ohlas. Už samotné televízne nasadenie vzbudzuje u divákov rešpekt.

 


Riešenia

Prostredníctvom televízie sa rýchlo stanete rýchlo víťazom na miestnom trhu.
Jednoduchý prenos emócií a oznámenie svojho posolstva širokej populácií
patrí k výhodám komunikácie cez televíziu.
 
   

 

Naše publikum je váš zákazník

 

 • Regionálne informácie sú na prvom mieste! Čím je pre obyvateľa udalosť bližšia, tým je pre neho zaujímavejšia. Regionálna televízia plní jedinečnú, nezastupiteľnú úlohu - informovať o dianí v najbližšom okolí. Osobný vzťah a blízkosť k trhu ju robia výnimočnou.  

  1. Regionálna televízia má nadpriemerne verné publikum. Je pre ľudí dôveryhodná a má vysokú mienkotvornú funkciu, pretože ponúka vysoký realizmus a pravosť.
  2. Reklama v regionálnej televízií neprekáža! Diváci prijímajú reklamu ako informáciu -  je považovaná za súčasť programu.
  3. Reklama je cielená. Ak ste lokálny klient, myslite na efektivitu rozpočtu a eliminovanie reklamného  plytvania. Ak ste národný klient, máte možnosť otestovať kampaň na malej vzorke skôr, ako aktivujete celoplošnú kampaň.
  1. Reklama v regionálnej televízií neprekáža - je považovaná za súčasť programu.
  2. Efektívna cielená reklama bez strát z rozptylu v najkúpyschopnejšom meste na Slovensku.
  3. Nadpriemerné verné publikum. Sme dôveryhodní, pretože ponúkame vysoký realizmus, a tým aj pravosť. Oslovíte cca 200 000 pravidelných divákov televízie z 600 000 potencionálnych divákov.
  4. Vaše reklamné oznámenie bude mať najvyššiu pozornosť medzi divákmi - sme televízia, v ktorej je program prerušovaný reklamou - nie naopak.
  5. Silné pokrytie, lojálne publikum a regionálna identita na jednom mieste. Buďte pri tom!

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM