Mediálna podpora podujatí

TV Bratislava mediálne podporuje neziskové alebo inak zaujímavé podujatia. Spolupráca zo strany televízie je za výhodných finančných podmienok, niekedy za poskytnutie iného plnenia.

Osobná pozvánka -  rozhovor v štúdiu
Regionálna televízia je pre ľudí dôveryhodná, má vysokú mienkotvornú funkciu a nadpriemerne verné publikum. Poskytneme miniimálne 5 minút na tému pripravovaného podujatia. Prísť môže jeden alebo dvaja hostia. 

Odvysielanie reklamného spotu
Televízna reklama je kráľovnou medzi reklamnými formátmi. Diváci prijímajú reklamu ako informáciu - reklama v regionálnej TV neprekáža. Kultúrne a prospešné podujatia majú výhodnejšie cenové podmienky ako bežná reklama.

Tipy na voľný čas - video
Je zjednodušená forma reklamného spotu, ktorý je spracovaný z fotografií a nahovoreného textu s informáciami „čo - kedy-kde“. Vysielame ho týždeň pred podujatím 18 krát denne, spolu 126 krát.

Reportáž z podujatia
Je zaujímavou PR formou ako spropagovať podujatie. PR formáty sú  vysoko akceptované obyvateľstvom a majú vynikajúci ohlas. Už samotné televízne nasadenie vzbudzuje u divákov rešpekt. Značka sa ocitá v "dobrej spoločnosti“ a divák ju vďaka vážnosti televízneho média ako takého automaticky priraďuje do svojích top značiek bez toho, aby si to uvedomoval.

PR článok na www.tvba.sk s výbornou návštevnosťou.

Zorganizovanie súťaže o lístky na podujatie

Banner na web stránke televízie a iné podľa dohody.
Možná reciprocita za poskytnutý mediálny priestor:

Mediálne partnerstvo
Mediálny barter
Lístky na podujatie
Podpora značky TVBA na sociálnych sieťach a osobitná podpora

   

 

Kontaktujte nás včas
Vznikne tak väčší časový priestor na splnenie vašich požiadavok v súlade s dohodou o mediálnej spolupráci. Niekoľko dní pred podujatím už nemáme možnosť dohodnúť všetko potrebné k vzájomnej spokojnosti. Ide najmä o vyrobené tlačoviny, do ktorých sa už nedá operatívne zasahovať. (To neplatí v prípade, že si propagáciu hradíte v plnej výške).


Nezabudnite, že hľadáme možnosti obojstranne výhodnej spolupráce.

V priebehu spolupráce, resp.po skončení, nám nezabudnite, poslať vaše výstupy - grafický náhľad tlačovín, kde ste uverejnili naše logo.

.

  • Neváhajte prekonzultovať formu a vyžiadať si nezáväznú cenovú kalkuláciu. 
    Napíšte nám alebo zavolajte: 0903 445 632 reklama@tvba.sk

Medialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od GrandiosoftMedialny dom Súťaž Kontakt

Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM