Tvorba video obsahu

Produkcia a postprodukcia

Našou tradičnou prácou je výroba audiovizuálnych programov: reklama, film, televízne relácie a záznamy z podujatí. Poskytujeme kompletný servis, t.j. kreatívny koncept, vypracovanie scenára, výber tvorivého a realizačného štábu, nakrúcanie, postprodukcia a výroba vysielacích nosičov. Bohaté skúsenosti máme aj s výrobou hraných spotov a náročných umeleckých programov.

Vo svojich referenciach uvádzame desiatky celovečerných filmov a seriálov u ktorých sme realizovali dabing.

Viva Studio bolo v minulosti najväčšie postprodukčné televízne štúdio, s najkvalitnejším technologickým zázemím, ktoré realizovalo stovky programov a filmov, nevynímajúc ani hrané filmy. Objednávateľmi boli národné televízie a top filmové spoločnosti. 

Predtým

Pred 25. rokmi sme mali ojedinelé profesionálne betacamové technológie, s ktorými pracovali profesionáli.

Video vyrábalo viacero tvorcov: scenárista, režisér, kameraman, osvetľovač, autor komponovanej hudby, zvukár, produkčný, účinkujúci a často aj maskérky, kostymérky, rekvizitári a ich asistenti atď. Ale výsledok stál za to. (Dokonca aj hudobné videoklipy nakrúcali profesionáli.)

Potom zlacneli technológie - zlacneli aj ľudia - zlacnel výsledok. Dnes sa nakrúca na mobil alebo fotoaparát, dnes video urobí jeden človek a to nemusí nielen byť študovaný v niektorej z vyššie spomínaných profesií, ba ani mať prax. Stačí sebavedomie a to samoukom nechýba.

 

Teraz

Prax a vývoj ukázali, že NA DOBRÉ VIDEO TREBA VIAC. (Prečo asi je za dobrým filmom toľko titulkov?)

Dnes máme 25 ročné skúsenosti s výrobou kontentu.

Ak to robíte toľké roky a nepretržite každý deň, viete. Viva Studio vzniklo v roku 1993 a patrí medzi produkčné spoločnosti s najdlhšou tradíciou, ako jedno z prvých súkromných televíznych štúdií na Slovensku, patrí medzi najvýznamnejšie spoločnosti svojho druhu na Slovensku

V poslednej dobe sa už otvorene hovorí o tom, že dôležitý je obsah - kontent.

My sme predsa tu! Vráťte obsah do rúk profesionálom.

 Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM