logo
Nákupný košík

TELEVÍZIA

HLAVNÉ MENU

O nás

Metropolitná TV Bratislava je od roku 2007 najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.

                              Spravodajský servis poskytuje najmä obyvateľom Bratislavy a celého kraja. Svojím programom sa orientuje najmä na špecifické oblasti, typické pre ľudí z hlavného mesta: komunálnu politiku, dopravu, výstavbu, životné prostredie, kultúru, umenie a voľnočasové aktivity.

                              Signál šíri prostredníctvom DVB-T (26.kanál), UPC, Digislovakia a Swan v Bratislave a okolí. Signál šíri aj celoplošne prostredníctvom služby Magio TV, Antik, DSI data a ďalších operátorov na Slovensku. Vysiela online aj na internete. Na svojej stránke má vybudovaný rozsiahly, denne aktualizovaný archív všekých programov.


Fakty o TV Bratislava

TV Bratislava je slobodné a nezávislé médium a v tomto zmysle vytvára aj svoj obsah. Jej poslaním je byť informátorom,
spravodajcom a priateľom všetkých ľudí v hlavnom meste.

 • Mesačne vyrobí taký objem jedinečného programu, ako žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
 • Program možno sledovať vo všetkých formách: v lineárnych sieťach operátorov, livestream na internete a video on demand
  z archívu.
 • Televízia pravidelne spolupracuje s Magistrátom hlavného mesta, VÚC, mestskými časťami, mestskými podnikmi a inštitúciami
  nielen mestského ale aj národného významu.
 • Má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, televíziu pravidelne sleduje 35,5 % obyvateľov
  Bratislavy, najmä ľudí v produktívnom veku
  .

Obchodná pozícia a budúcnosť

 • Poslaním televízie je aj upútavať pozornosť publika na propagované produkty našich inzerentov. TV Bratislava patrí medzi najdôležitejšie miestne média v regióne. TV Bratislava chce dosiahnuť symbiózu žurnalisticky určeného cieľa a komerčných záujmov.
  Je to televízia s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ídeu.
 • Reklama v televízií cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát rozptylom.  
  Regionálna televízia je pre ľudí dôveryhodná a má vysokú mienkotvornú funkciu. Reklama v regionálnej televízií neprekáža - je považovaná za súčasť programu.
 • Budúcnosť
  TV Bratislava bude závisieť od vôle volených zástupcov mesta, poskytnúť obyvateľom Bratislavy pravidelné a objektívne informácie o meste prostredníctvom televízie. V zahraničí si úlohu regionálnej televízie vysoko vážia a jej prevádzku financuje priamo štát, pretože plní verejnoprospešnú funkciu. Budúcnosť závisí aj od miery patriotizmu miestnych podnikov, ktorí namiesto podpory nedôveryhodných sociálnych sietí a svetových platforiem, môžu investovať do reklamy v domácej TV Bratislava

Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam