logo
Nákupný košík

TELEVÍZIA
HLAVNÉ MENU

Ivan Vanák, Mgr. art., Programový riaditeľ

19.5.2019 12:59

Študoval 3 roky na Elektrotechnickej fakulte STU, Bratislava (Katedra technickej kybernetiky),  Filmová a televízna fakulta VŠMU, Bratislava  (Katedra dramaturgie a scenáristiky), na  Akadémii reklamy, a Business Success, Bratislava (Školenia pre manažérov a vedúcich pracovníkov).
Predchájúce zamestnania: dotcom.sk, kreatívny riaditeľ, Slovakia Filmm, scenárista, dramaturg, kreatívny producent, TV Markíza - scenárista, kreatívny producent a kreatívny riaditeľ, Mayer / McCann Erickson, vedúci kreatívneho tímu, textár, Šembera Vanák / FCB - kreatívny riaditeľ, spolumajiteľ, ONYX Communications, GGK - kreatívny riaditeľ.

Má vyše 20-ročné skúsenosti s reklamnou tvorbou, s vytváraním účinných komunikačných stratégií, kreatívnych riešení v nadlinkách, podlinkách a aj v online priestore.

Je držiteľom vodičského, vodáckeho, potápačského aj parašutistického preukazu, takže sa dokáže bezpečne pohybovať v akejkoľvek situácii na zemi, na vode, pod vodou i vo vzduchu.

Do TV Bratislava som prišiel, lebo v dnešnej dobe informácií v nej vidím obrovský potenciál a možnosti. A keďže mám rád výzvy, nové veci a zopár projektov som už úspešne postavil na nohy, tak to chcem skúsiť teraz tu.Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  PrintOlga Valentová
Jozef Hübel
Martin Thuma
Cyril Žolnír
Hüblová Petra
Eva Sládková
Kristína Balúchová
Renata Brimich Špačková

RedakciaTechnická podporaV rokoch

Tu uvádzame zoznamy spolupracovníkov. Zároveň si možno zaspomínať pri fotogalérií.

Zoznam spolupracovníkov 2019
Zoznam spolupracovníkov 2018
Zoznam bývalých spolupracovníkov
Fotografie všetkých, aj bývalých spolupracovníkov

Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam