logo
Nákupný košíkHLAVNÉ MENU

Martin Thuma

Redaktor, moderátor
martin.thuma@meps.sk

Martin je absolventom Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor Hospodárska diplomacia. Venoval sa svetovej ekonomike, medzinárodným hospodárskym vzťahom a diplomatickému protokolu. Ako tému diplomovej práce si vybral hospodársku situáciu Argentíny.

Ešte ako študent sa v roku 1998 zamestnal v Slovenskej televízií ako redaktor zahraničného spravodajstva, moderátor, tvorca spravodajských reportáží a komentárov a tvorca zahraničnopolitických príspevkov do hlavnej spravodajskej relácie Noviny STV, zmenár a redaktor a moderátor živej relácie 24 hodín vo svete.


Od roku 2005 do 2008 pracoval spravodajca STV v Bruseli.

Po odchode z STV sa venoval videoprodukcii, ako redaktor, kameraman, režisér, strihač, tvorca videklipov a dokumentov pre poslancov EP.

Od roku 2010 spolupracuje s TV Bratislava. Prínosom sú jeho multikulturálne skúsenosti s prípravou multinárodných projektov.

Po projekte " My v Európe" a "Inside EP" momentálne riadi projekt "Európa práve teraz", ktorý aj moderuje.

Mimo práce sa venuje rekonštrukcii starých automobilov a lode, ktorá je preňho veľkým relaxom. Má rad hudbu a štýl 70.-tych rokov, čomu prispôsobuje aj svoj domov a život. Je otcom dvoch malých synov.

Martin hovorí:

Televíziu Bratislava sledujem rád preto, že jej obsah naplno korešponduje s typom regionálnej televízie podľa mojich predstáv. K spolupráci s TV Bratislava som sa rozhodol a zotrvávam v nej pre priateľskú, až rodinnú atmosféru v jej sídle.

Dobre si rozumiem tak s vedením, ako aj s redaktormi, kameramanmi a strihačmi a keďže väčšinu mojej produkcie uskutočňujem na cestách sám, som rád, že mám práve takéto televízne zázemie, ktoré kompenzuje dlhé hodiny natáčania a produkcie v teréne.”

 


 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

 /7 >> nasledujúci


V rokoch

Tu uvádzame zoznamy spolupracovníkov. Zároveň si možno zaspomínať pri fotogalérií.

Zoznam spolupracovníkov 2019
Zoznam spolupracovníkov 2018
Zoznam bývalých spolupracovníkov
Fotografie všetkých, aj bývalých spolupracovníkov

Komerčná spolupráca
Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam