logo
Nákupný košík

TELEVÍZIA
HLAVNÉ MENU

Martin Thuma

Redaktor, moderátor
martin.thuma@meps.sk

Martin je absolventom Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor Hospodárska diplomacia. Venoval sa svetovej ekonomike, medzinárodným hospodárskym vzťahom a diplomatickému protokolu. Ako tému diplomovej práce si vybral hospodársku situáciu Argentíny.

Ešte ako študent sa v roku 1998 zamestnal v Slovenskej televízií ako redaktor zahraničného spravodajstva, moderátor, tvorca spravodajských reportáží a komentárov a tvorca zahraničnopolitických príspevkov do hlavnej spravodajskej relácie Noviny STV, zmenár a redaktor a moderátor živej relácie 24 hodín vo svete.


Od roku 2005 do 2008 pracoval spravodajca STV v Bruseli.

Po odchode z STV sa venoval videoprodukcii, ako redaktor, kameraman, režisér, strihač, tvorca videklipov a dokumentov pre poslancov EP.

Od roku 2010 spolupracuje s TV Bratislava. Prínosom sú jeho multikulturálne skúsenosti s prípravou multinárodných projektov. Po projekte " My v Európe" a "Inside EP", momentálne riadi projekt "Európa práve teraz", ktorý aj moderuje.

Mimo práce sa venuje rekonštrukcii starých automobilov a lode, ktorá je preňho veľkým relaxom. Má rad hudbu a štýl 70.-tych rokov, čomu prispôsobuje aj svoj domov a život. Je otcom dvoch malých synov.

Martin hovorí:

Televíziu Bratislava sledujem rád preto, že jej obsah naplno korešponduje s typom regionálnej televízie podľa mojich predstáv. K spolupráci s TV Bratislava som sa rozhodol a zotrvávam v nej pre priateľskú, až rodinnú atmosféru v jej sídle.

Dobre si rozumiem tak s vedením, ako aj s redaktormi, kameramanmi a strihačmi a keďže väčšinu mojej produkcie uskutočňujem na cestách sám, som rád, že mám práve takéto televízne zázemie, ktoré kompenzuje dlhé hodiny natáčania a produkcie v teréne.”Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

 /13 >> nasledujúci


Olga Valentová
Jozef Hübel
Martin Thuma
Cyril Žolnír
Hüblová Petra
Eva Sládková
Kristína Balúchová
Renata Brimich Špačková

RedakciaTechnická podporaV rokoch

Tu uvádzame zoznamy spolupracovníkov. Zároveň si možno zaspomínať pri fotogalérií.

Zoznam spolupracovníkov 2019
Zoznam spolupracovníkov 2018
Zoznam bývalých spolupracovníkov
Fotografie všetkých, aj bývalých spolupracovníkov

Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam