O nás


TV Bratislava je slobodné a nezávislé médium a v tomto zmysle vytvára aj svoj obsah. Jej poslaním je byť informátorom, spravodajcom a priateľom všetkých ľudí v hlavnom meste.

 

TV Bratislava začala vysielať 15.februára 2007 na základe pridelenej licencie pre televízne vysielanie.

Spravodajský servis poskytuje najmä pre obyvateľov Bratislavy a celého kraja. Svojím vysielaním sa orientuje najmä na špecifické oblasti, typické pre ľudí z hlavného mesta: komunálnu politiku, dopravu, výstavbu, životné prostredie, kultúru, umenie a voľnočasové aktivity.

Signál šíri prostredníctvom DVB-T (26.kanál), UPC, Digislovakia a Swan v Bratislave a okolí. Okrem regionálneho vysielania, signál šíri aj celoplošne prostredníctvom služby MAGIO TV , ANTIK , DSI data a ďalších operátorov na Slovensku.

Vysiela online aj na internete. Na svojej stránke má vybudovaný rozsiahly, denne aktualizovaný archív všetkých programov.

Metropolitná TV Bratislava je najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.


NA TRHU
11. rokov

a ďalšie roky zotrváme

Svoju životaschopnosť sme ukázali, napriek zložitým podmienkam.

 

PROGRAM PRIPRAVUJE
> 24
spolupracovníkov

Pracujeme s plným nasadením, aby sme vám priniesli program domov.

 

VÝROBA PROGRAMU
2500

minút mesačne

Každý deň skladáme nový program - nevysielame v slučke. Sledujte stále. 

 

DOSTUPNOSŤ
> 600 000

obyvateľov 

Káblové rozvody, DVB -T,
IPTV, Stream video, Archív on demand

 

PUBLIKUM
> 200 000
pravidelných divákov

Regionálna televízia je pre ľudí dôveryhodná a má mienkotvornú funkciu.

 


  1. TV Bratislava je nielen najväčšia regionálna televízia na Slovensku, ale i jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.
  2. Každý deň skladá nový program - nevysiela v slučke. Mesačne vyrobí 2500 minút jedinečného programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
  3. Má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, televíziu pravidelne sleduje 35,5 % obyvateľov Bratislavy. Televíziu sledujú najmä ľudia v produktívnom veku.
  4. Ako jediná regionálna stanica v Bratislave, vysiela aj DVB T, čiže každý obyvateľ má možnosť sledovať televíziu bezplatne pomocou antény.
  5. TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál.

Televízia pravidelne spolupracuje s Magistrátom hlavného mesta, VÚC, mestskými časťami, mestskými podnikmi a inštitúciami nielen mestského ale aj národného významu.

Obchodná pozícia a budúcnosť

Poslaním televízie je aj upútavať pozornosť publika na propagované produkty našich inzerentov. TV Bratislava patrí medzi najdôležitejšie miestne média v regióne. Našou víziou je byť najlepšou voľbou pre tých, ktorí inzerujú v regionálnych médiách.

TV Bratislava chce dosiahnuť symbiózu žurnalisticky určeného cieľa a komerčných záujmov.
Je to televízia s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ídeu.

Reklama v televízií cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát rozptylom.

Budúcnosť TV Bratislava bude závisieť od vôle volených zástupcov mesta, poskytnúť obyvateľom Bratislavy pravidelné a objektívne informácie o meste prostredníctvom televízie. V zahraničí si úlohu regionálnej televízie vysoko vážia a jej prevádzku financuje priamo štát, pretože plní verejnoprospešnú funkciu.

Budúcnosť závisí aj od miery patriotizmu miestnych podnikov, ktorí namiesto podpory menej dôveryhodných sociálnych sietí a svetových platforiem, môžu investovať do reklamy v domácej TV Bratislava. 

 Naši diváci sú živí ľudia - nie internetové klikacie roboty


Prečo regionálna televízia? Pretože spĺňa sen každého média! Teší sa vernosti a záujmu divákov! S televíziou Bratislava oslovíte modernú, otvorenú, mobilnú a kúpyschopnú cieľovú skupinu obyvateľov hlavného mesta.

 • Regionálna televízia je pre ľudí dôveryhodná a má vysokú mienkotvornú funkciu.

 • Reklama v regionálnej televízií neprekáža - je považovaná za súčasť programu.

 • Efektívna cielená reklama bez geografických strát z rozptylu

Silné pokrytie, lojálne publikum a regionálna identita na jednom mieste. Buďte pri tom.
 

 


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM