logo
Nákupný košík

HLAVNÉ MENU
O Nás / Reklama / Blog / Kontakt

Základné informácie


TV Bratislava je slobodné a nezávislé médium a v tomto zmysle vytvára aj svoj obsah.

Jej poslaním je byť informátorom, spravodajcom a priateľom všetkých ľudí v hlavnom meste.

 

 

Metropolitná TV Bratislava je od roku 2007 najväčšia regionálna televízia na Slovensku veľkosťou územia pokrytého signálom, objemom výroby a pestrosťou programu.

Spravodajský servis poskytuje najmä pre obyvateľov Bratislavy a celého kraja. Svojím vysielaním sa orientuje najmä na špecifické oblasti, typické pre ľudí z hlavného mesta: komunálnu politiku, dopravu, výstavbu, životné prostredie, kultúru, umenie a voľnočasové aktivity.

Signál šíri prostredníctvom DVB-T (26.kanál), UPC, Digislovakia a Swan v Bratislave a okolí. Okrem regionálneho vysielania, signál šíri aj celoplošne prostredníctvom služby MAGIO TV , ANTIK , DSI data a ďalších operátorov na Slovensku.

Vysiela online aj na internete. Na svojej stránke má vybudovaný rozsiahly, denne aktualizovaný archív všetkých programov.

 


NA TRHU
11. rokov

a ďalšie roky zotrváme

Svoju životaschopnosť sme ukázali, napriek zložitým podmienkam.

 

PROGRAM PRIPRAVUJE
> 24
spolupracovníkov

Pracujeme s plným nasadením, aby sme vám priniesli program domov.

 

VÝROBA PROGRAMU
2500

minút mesačne

Každý deň skladáme nový program - nevysielame v slučke. Sledujte stále. 

 

DOSTUPNOSŤ
> 600 000

obyvateľov 

Káblové rozvody, DVB -T,
IPTV, Stream video, Archív on demand

 

PUBLIKUM
> 200 000
pravidelných divákov

Regionálna televízia je pre ľudí dôveryhodná a má mienkotvornú funkciu.

 


  1. TV Bratislava je nielen najväčšia regionálna televízia na Slovensku, ale i jediná televízia pre celé mesto a Bratislavský kraj.
    
  2. Každý deň skladá nový program - nevysiela v slučke. Mesačne vyrobí 2500 minút jedinečného programu. Taký veľký objem nevyrába žiadna iná regionálna televízia na Slovensku.
    
  3. Televízia pravidelne spolupracuje s Magistrátom hlavného mesta, VÚC, mestskými časťami, mestskými podnikmi a inštitúciami nielen mestského ale aj národného významu.
    
  4. Má sledovanosť, deklarovanú prieskumom  od renomovanej agentúry Dicio, televíziu pravidelne sleduje 35,5 % obyvateľov Bratislavy. Televíziu sledujú najmä ľudia v produktívnom veku.
    
  5. TV Bratislava je nielen klasická televízia, ale aj internetová TV a webový portál.

Obchodná pozícia a budúcnosť

Poslaním televízie je aj upútavať pozornosť publika na propagované produkty našich inzerentov. TV Bratislava patrí medzi najdôležitejšie miestne média v regióne. Našou víziou je byť najlepšou voľbou pre tých, ktorí inzerujú v regionálnych médiách.

TV Bratislava chce dosiahnuť symbiózu žurnalisticky určeného cieľa a komerčných záujmov.
Je to televízia s veľkým priestorom pre akúkoľvek reklamnú ídeu.

Reklama v televízií cielene oslovuje obyvateľov v ekonomicky najvýkonnejšom meste na Slovensku a tak dosahuje efektívny účinok bez geografických strát rozptylom.

Budúcnosť TV Bratislava bude závisieť od vôle volených zástupcov mesta, poskytnúť obyvateľom Bratislavy pravidelné a objektívne informácie o meste prostredníctvom televízie. V zahraničí si úlohu regionálnej televízie vysoko vážia a jej prevádzku financuje priamo štát, pretože plní verejnoprospešnú funkciu.

Budúcnosť závisí aj od miery patriotizmu miestnych podnikov, ktorí namiesto podpory nedôveryhodných sociálnych sietí a svetových platforiem, môžu investovať do reklamy v domácej TV Bratislava. 

 

Naši diváci sú živí ľudia - nie internetové klikacie roboty

Prečo regionálna televízia? Pretože spĺňa sen každého média! Teší sa vernosti a záujmu divákov! S televíziou Bratislava oslovíte modernú, otvorenú, mobilnú a kúpyschopnú cieľovú skupinu obyvateľov hlavného mesta.

► Regionálna televízia je pre ľudí dôveryhodná a má vysokú mienkotvornú funkciu.
► Reklama v regionálnej televízií neprekáža - je považovaná za súčasť programu.
► Efektívna cielená reklama bez geografických strát z rozptylu.

Silné pokrytie, lojálne publikum a regionálna identita na jednom mieste. Buďte pri tom!

REKLAMA + KONTENT


Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam