Nová grafika a HD vysielanie pri príležitosti sviatku

22.2.2017 18:45

TV Bratislava oslavuje desiate výročie od začatia vysielania. Ako darček pre pravidelných divákov inovovala grafiku televízie a sprevádzkovala nové vysielacie pracovisko vo formáte HD.

Nová grafika

Televíznu grafiku sme zverili tým najlepším v odbore: producentovi kreatívneho štúdia Oreo Martinovi Hudákovi a grafickej dizajnérke Petre Bartošovej. Martin sa profesii venuje viac ako 20 rokov, má za sebou množstvo televíznych grafík pre národné televízie, a Petra študovala tento odbor v zahraničí.

Splnili tak naše zadanie: minimalistický a jednotný dizajn. Je to zámer, aby pri prepínaní kanálov bola TV Bratislava jednoznačne identifikovateľná.

Ukážky ich prác nájdete na stránke: www.oreo.sk, ale tiež ich práce denne vidíte na obrazovkách známych celoplošných vysielateľov.


Rozhovor s autormi si môžete pozrieť tu.

Oreo je spoločnosť, ktorá desiatky rokov podniká v Bratislave - je to aj istý druh spoločenskej zodpednosti - dopriať svojim spoluobčanom kvalitné vizuálne zázemie. Grafika sa už na prvý pohľad ihneď zapáčila našim spolupracovníkom a za pochodu vymieňame staré zvučky za nové.

Veríme, že budú páčiť aj našim divákom.
 

Vysielacie pracovisko

Pri tejto príležitosti, ale najmä z potreby vymeniť staré za nové, sme presne po desiatich rokoch zakúpili a uviedli do prevádzky nové, moderné vysielacie pracovisko vo formáte HD. Pracovisko sme inštalovali počas včerajšieho dňa. Za malý výpadok, ktorý bol vo vysielaní, sa ospravedlňujeme. Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Tu môžete mať svoj banner.
Diskusia k článku

Pridať príspevok

K tomuto článku ešte nie sú pridané žiadne príspevky
Pridať príspevok
Meno *:
Váš email: *
Text *:
 
 /34 >> nasledujúciVšetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft
Všetky práva vyhradené - www.tvba.sk Tvorba web stránok od Grandiosoft


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM