logo
Nákupný košíkHLAVNÉ MENU

Nové tváre TV Bratislava: Silvia Šeptáková a Henrieta Hajtová

3.9.2012 15:46 | TV Bratislava

Od dnešného dňa v Televízii Bratislava pracujú dve nové a krásne posily. Redaktorka Silvia Šeptáková a redaktorka Henrieta Hajtová. Silvia sa bude venovať predovšetkým komunálnej politike v mestskej časti Nové mesto a Henrieta má na starosti reláciu Euroveanoviny.

Redaktorka Televízie Bratislava Silvia Šeptáková s televíziou spolupracuje už od marca 2010. V lete tohoto roku promovala na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského, kde absolvovala odbor žurnalistika a získala titul Mgr.
Prvé skúsenosti s mikrofónom získala ako 11-ročná, keď v dubnickom regionálnom rádiu moderovala reláciu pre deti.
Spolupracovala aj so Slovenskou televíziou, počas štúdia na gymnáziu pracovala ako redaktorka pre trenčiansku regionálnu televíziu. Na vysokej škole si vyskúšala aj prácu web editorky na spravodajskom portáli pluska.sk.

Televízia Bratislava posilnila svoj tím aj o ďalšiu redaktorku - moderátorku. Henrieta Hajtová pracuje v TV Bratislava od leta tohoto roku a je tvárou novej, mesačnej relácie EUROVEAnoviny.
S titulom Mgr. ukončila v 2009 na FF UK v Bratislave žurnalistiku.
Redakčné skúsenosti získavala doma i v zahraničí - pracovala v Českej televízii, Slovenskej televízii, v týždenníku Báječná žena, pre agentúru SITA, v rádiu OKEY, v Petržalských novinách, v Slovenskom rozhlase ale aj pre španielsky denník El Norte de Castilla.
Svoje jazykové znalosti – ovláda aktívne angličtinu a španielčinu - využila v plnej miere aj pri práci letušky.

 

Všetko o meste na jednom mieste

TV Bratislava je televíziou, v ktorej sa divák každý deň dozvie, čo sa deje pred dverami jeho vlastného domu, kde pozná miesta a osoby. Regionálny vzťah a blízkosť k trhu ju robia výnimočnou.Televízia Bratislava je rešpektovanou regionálnou televíziou, ktorá začala vysielať 15.februára 2007. Jej cieľovou skupinou sú obyvatelia Bratislavy a jej okolia. Počas uplynulých rokov si získala svoje miesto v bratislavských domácnostiach. Je dôveryhodná a nezávislá – prvoplánový bulvár prenecháva iným. Nenapodobňuje iných, vie aké je jej miesto a poslanie. Divák si v TV Bratislava nájde informácie, ktoré inde nenájde – skrátka všetko o meste na jednom mieste.


 Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


Všetky videopríspevky uverejňujeme aj na:  Youtube kanál TV Bratislava

Komerčná spolupráca


Komerčná spolupráca


© Copyright 2011 Televízia Bratislava | Tvorba web stránok

Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam